Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc
Mam znajomego z czasow liceum, który wynajmuje mieszkanie wraz z 2 współlokatorkami, jedna z nich wpadła mi w oko juz za pierwszym razem jak bylem u kolegi 2 lata temu (najczesciej wpadam do niego oglądnąć jakis mecz przy piwku w wiekszej grupie, ona często oglada z nami w towarzystwie współlokatorki i przyjaciółki). Ona jednakze byla wtedy w związku, wiec nawet nie próbowalem inicjowac jakiegos kontaktu, poza tym sam miałbym wówczas zbyt malo odwagi by to zrobic. Około rok temu ta dziewczyna zerwała z swoim chlopakiem (to byl jej pierwszy zwiazek), myślałem, że zacznie kręcić z moim kolegą z ktorym mieszka (mieli dobry kontakt), ale kumpel w międzyczasie znalazł inną dziewczynę, z którą jest juz w związku.
Pomyślałem niedawno, żeby spróbować w jakiś sposób do niej (dziewczyny, ktora mi sie podoba) zagadac, nawiązać kontakt. Nie jestem dla niej randomowym typem, widziała mnie wiele razy, mamy siebie w znajomych na FB, na Instagramie, wie juz jak zachowuję sie w jej obecności (czyt. nie próbuje z nią dłużej rozmawiać, głownie także przez to, ze jak widzimy sie to jestesmy w wiekszej grupie, brakuje chwilki prywatności). Brakuje mi pomyslu jak to rozegrac żeby nie wyszło creepy, sztucznie albo nachalnie. Oczywiście najlatwiej byloby pogadać przy najbliższej okazji jak będę u kumpla, ale jest mała szansa, że uda się pogadac bez obecności innych. Teoretycznie najłtawiej przez neta, tylko jak zacząć gadke, jaki pretekst? (przeciez nie od "hej, co tam?"). Ona jest rok mlodsza ode mnie, na 3 roku studiow (inżynierka), ja na czwartym, inne uczelnie, ale to samo miasto.
Moze ktos z Was byl w podobnej sytuacji i mogłby doradzic co robić. Wiem, że moze wyjsc na to, że kręci już z kimś, ale wtedy przynajmniej bede wiedzial, że sprobowałem.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 36
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim: jeśli nie chcesz zrobić tego wprost to możesz jak będziesz u nich to zagadają, że chciałbyś iść do kina na film X, albo do nowej knajpy spróbować czegoś tam i jeśli będzie chciała z Tobą iść to powinna podlapac i zaoferować swoje towarzystwo.
Możesz też powiedzieć, że kupiłeś pakiet dobrego ecstasy i nie masz z kim zjeść, no chyba, że się w takie rzeczy nie bawicie ^^
  • Odpowiedz
@Kremufka2137 pierwsza część spoko, ale ten plottwist z tabsami to za grube xD
On zna laskę z kilku wspólnych obejrzanych meczów w większym gronie, a Ty mu radzisz żeby jego pierwszy personalny kontakt dotyczył #!$%@? głowy u niego na kwadracie xD
Myślę, że laska na polibudzie może na to nie przystać xD
A jak się zgodzi to tym bardziej bym zweryfikował plany i chyba to nie jest jednak odpowiednia wybranka.

Zresztą typ
  • Odpowiedz
  • 1
@mirko_anonim a jak nie chcesz tak otwarcie jak mówią wszyscy, no to zostaje jeszcze 'założyć' się z nią przy następnej okazji o jakieś piwo. Nie wiem, niech będzie o ten wynik meczu nawet. Przegrany stawia piwo, więc o ile przegrasz ( ͡º ͜ʖ͡º) to mówisz, że hehe może pójdziemy do takiej i takiej knajpy. Jak Cię lubi to się zgodzi ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
głownie także przez to, ze jak widzimy sie to jestesmy w wiekszej grupie, brakuje chwilki prywatności). Brakuje mi pomyslu jak to rozegrac żeby nie wyszło creepy, sztucznie albo nachalnie


@mirko_anonim: nie przez to że brakuje prywatności, bo gdyby była namiętność to sama by cię do kibla wyciągnęła na coś.

Przez to że nie masz z nie o czym rozmawiać i jej nie słuchasz, gdybyś miał z nią relacje i ja pogłębiał
  • Odpowiedz
Oczywiście najlatwiej byloby pogadać przy najbliższej okazji jak będę u kumpla, ale jest mała szansa, że uda się pogadac bez obecności innych.


@mirko_anonim: jest 100% szansy na to, wystarczy, ze jej powiesz, że chciałbyś omówić coś tylko z nią i czy pojdzie z Tobą po piwa do sklepu. Jeżeli jest jakkolwiek zainteresowana tobą to pójdzie z samej ciekawośc
Rodzaj pretekstu nie ma znaczenia
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: znajdź jakiś fajny event na mieście, wyślij wydarzenie i zaproponuj wyjście, ewentualnie jak chcesz wybadać temat to rzuć coś wesołego z życia, np. idziesz ulicą i widzisz nietypową rzecz, powiedzmy piesek na tle drzewa w tym samym kolorze czy inną pierdołę w zależności od waszego poczucia humoru.
Jeśli również cię lubi to podchwyci wątek, złapiecie swobodną rozmowę i wtedy uderzaj z pomysłem wyjścia.
  • Odpowiedz
Brakuje mi pomyslu jak to rozegrac żeby nie wyszło creepy, sztucznie albo nachalnie.


@mirko_anonim: odpowiedzenie na story, coś sensownego brzmi najmniej creepy po kilku wiadomosciach zaproponuj spotkanie i tyle

@2-aminopirydyna no najgorzej jak wszyscy wokol gadali z nia wiecej niz op, a to on chce wyjsc z nia xD
  • Odpowiedz