Wpis z mikrobloga

Szybciej niż myślałem, wyszła kontynuacja dzisiejszego wpisu. Kierowca powiedział że nie mogę już wrócić na poprzednie mieszkanie, wiedziałem że ch#j kłamie bo tamta kamienica nie należy do agencji, właścicielem jest prywatny gość. W każdym bądź razie bus zawiózł mnie pod ładnie wyglądający dom a kierowca powiedział że mój jest ten biały materac, dał klucz i pojechał. Już całkiem ich #!$%@?ło, na to wszystko materac z lewej należy do typa który chodzi do pracy w obszczanych spodniach(bez xd) Zadzwoniłem do właściciela kamienicy, nie robił żadnych problemów żebym mógł wrócić. Walizki ciężkie, ale stąd do jego kamienicy niecały kilometr, pójdzie się na dwa razy.
#swstory #emigracja #niemcy
SaintWykopek - Szybciej niż myślałem, wyszła kontynuacja dzisiejszego wpisu. Kierowca...
  • 10
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Chłopie weźże wejdź se w wolnej chwili i na monteurzimmer napisz z translatorem do jakiegoś kwaterodawcy w pobliżu, może jakieś FeWo albo pokoik 1 os. z aneksem kuchennym nawet uda ci się znaleźć w dobrej cenie w okolicy i będziesz żył jak Panisko za 300-500 euro miesięcznie, a nie z jakimiś rozdeptanymi karaluchami i oszczanymi rumunami
  • Odpowiedz
@dsomgi00: FeWo w sensownym miejscu i samemu to chyba troche mija sie z celem. Nie ten budzet. WG jak juz, zawsze lepiej miec studenciakow/ziomeczkow z ausbildungow niz patole z magazynu.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Boże... Patrząc na Twe wpisy zaczynam wymazywać myślenie o Niemczech jako opcji emigracji.

W Holandii jestem już na czwartym (to znaczy, pierwsze było w Belgii) agencyjnym mieszkaniu. Z takimi warunkami się nie spotkałem.
  • Odpowiedz