Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mireczki chciałem Was ostrzec przed pseudo-promocją w banku #millennium z założeniem konta dla dziecka
Konto założyłem przez apkę i zgodnie z regulaminem promocji zrobiłem pierwszy przelew na konto zwyczajne Junior. Klikając po aplikacji zauważyłem jednak, że bank otworzył automatycznie, oprócz tego konto oszczędnościowe o tej samej nazwie, a przelew poszedł na to konto oszczędnościowe. Do listy przelewów wewnętrznych dodano tylko konto oszczędnościowe, więc każdy, kto intuicyjnie zrobi przelew na konto "Junior" nie spełni warunków promocji.

Najlepsze są wyjaśnienia na chacie z bankiem. Konto oszczędnościowe otworzono (cytat) "Na skutek wewnętrznych regulacji banku". Ja nie zobaczyłem podczas otwierania konta zwyczajnego ani słowa o koncie oszczędnościowym, nie pokazano regulaminu ani cennika.

Ok, to jak wyciągnąć kasę z tego konta oszczędnościowego? Ano nie da się - trzeba iść do placówki i pokazać oryginał aktu urodzenia. A tam operacje są płatne.

Ok, to jak odstąpić od umowy zawartej na odległość? Ano nie da się - trzeba iść do placówki.

W ten oto sposób bank zrobił promocję tak, że praktycznie nikt nie spełni warunków, a chcąc uciec od tego badziewia trzeba iść do placówki i ponieść dodatkowe koszty. Nie sądziłem, że ten bank odstawi taką manianę.

Jako ciekawostkę podam tylko, że ich inne konta oszczędnościowe działają tak, że oprócz kasy na koncie oszczędnościowym trzeba mieć równowartość na koncie zwyczajnym - tylko wtedy liczy się promocyjne oprocentowanie. Czyli de facto oprocentowanie jest połowę niższe.

Niestety, bank się kompletnie spalił w ciągu ostatniego roku -same wały.

#bank #oszczednosci #bankmillennium #afera



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
  • Odpowiedz
że ich inne konta oszczędnościowe działają tak, że oprócz kasy na koncie oszczędnościowym trzeba mieć równowartość na koncie zwyczajnym - tylko wtedy liczy się promocyjne oprocentowanie.


@mirko_anonim: buahahaha. Jeden wielki bullshit. Mam hajs na koncie oszczędnościowym na 6,5%, a na głównym mam 100 zł, bo korzystam do płacenia z aliora.

Widać czemu z anonima, bo to jeden wielki trolling.
  • Odpowiedz