Wpis z mikrobloga

1. Urodź dzieciaka.
2. Rób takie jazdy, że po 2 miesiącach facet ucieka.
3. Rób dalej jazdy, takie, że aż dostajesz maksymalną karę za nękanie i zakaz kontaktu a dziecko trafia do ojca.
4. Kontaktuj się z dzieckiem mimo, że nie chcesz go znać i masz zakaz.
6. Kolejne problemy i sądy.
7. ....
8. Wszystko to wina faceta i dziecka ¯_(ツ)_/¯

#rozowepaski #kobiecalogika #rodzicielstwo
TomaszG - 1. Urodź dzieciaka. 
2. Rób takie jazdy, że po 2 miesiącach facet ucieka. 
...

źródło: temp_file5951441808144076940

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@TomaszG: nie chce bronić bo żeby skończyć z takim wyrokiem to trzeba się postarać w Polsce ale kobiety po porodzie mają dość często psychozę i depresje poporodowa które są naprawdę przerażające jeśli się tego nie zacznie leczyć. Ciekawe czy jakby zajął się nią od razu psychiatra to by wiedli normalne życie
  • Odpowiedz
  • 155
@TomaszG Oczywiście, że wina chłopa. Ja mam zasadę, że idiotek i desperatek nie pukam. Bardzo łatwo wyczuć patusiare więc podtrzymuje, że winny jest chłop. Sam sobie.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka tu nie ma sensu tego tłumaczyć. Jak masz gorszy humor przed okresem to bracia samce stwierdzą, że jesteś tylko sterowaną hormonami kukłą, no ale każda decyzja i działanie podjęte w czasie największej możliwej burzy hormonalnej i wywrócenia życia o 180° (jakim jest poród i połóg) są już efektem zimnej kalkulacji.
  • Odpowiedz
@TomaszG: ale dlaczego to tagujesz kobieca logika? Większość kobiet dba o swoje dzieci i jest normalna. To nie jest typowe zachowanie,tylko laska pewnie jakaś psychiczna.
A tak w ogóle to skąd mam wiedzieć,że ty sam tego posta nie wymyśliłeś i tam nie wystawiłeś anonimowo? Równie dobrze to może być bait.
  • Odpowiedz
@Eremites Nie mówię, że biedne kobitki a wręcz przeciwnie uważam, że powinno się co niektóre izolować od społeczeństwa. Po prostu chłop nie powinien wchodzi w interakcję z takim ścierwem
  • Odpowiedz
@TomaszG wyrok 2 lata bezwzględnego pozbawienia wolności za "stalking" i to kilka lat temu zapewne, kiedy społeczna świadomość tego zjawiska była niska i to dla kobiety... Musiała naprawdę grubooooo #!$%@?
  • Odpowiedz
@loczyn nie. Ty niczego nie chcesz się dowiedzieć – jesteś uprzedzony, generalizujesz, ironizujesz i każesz wybierać między białym a czarnym. Nie wiem, co myśli "komitet feministyczny" i mało mnie to interesuje. Wiem za to z pierwszej ręki, co myśli kobieta ze stopniem naukowym w STEMie doświadczająca psychozy poporodowej – że zdane egzaminy z logiki mogły mi posłużyć co najwyżej za rozpałkę, gdy jedynym co czułam, patrząc na wyczekiwane dziecko było poczucie winy
  • Odpowiedz