Wpis z mikrobloga

Skąd się w ludziach bierze potrzeba podróżowania?

Dużo ludzi mówi, że "widoki". Ale te same widoki mogę sobie obejrzeć w Internecie w dodatku z całego świata xd

Serio, chyba nigdy nie miałem w życiu tak, że widząc coś pomyślałem, że MUSZĘ tam pojechać w wakacje. A tym bardziej jak jest to jakaś Japonia czy Australia po drugiej stronie świata, gdzie trzeba wydać na podróż kilkanaście tysięcy złotych (oszczędności gromadzone przez zwykłego człowieka przez rok-kilka?)

Za to robot sprzątający, który będzie odwalał za mnie robotę, której nienawidzę? Take my money!!! Najwyższa opcja full wypas!

Ja chyba po prostu boję się, że wydam kilka tysięcy złotych na podroż do, nie wiem, Rzymu i będę zawiedziony bo te wszystkie zabytki już znam i widziałem, a teraz wydałem gruby hajs tylko po to, żeby je zobaczyć na żywo xd
  • 5
  • Odpowiedz
Serio, chyba nigdy nie miałem w życiu tak, że widząc coś pomyślałem, że MUSZĘ tam pojechać w wakacje.


@Dalamar: Byłeś gdziekolwiek poza domem? Tak z ciekawości pytam.
  • Odpowiedz
@Dalamar: Trochę mam podobnie, średni ze mnie fan podróżowania. A już takie coś, jak dwa tygodnie all-inclusivu na plaży gdzieś tam, gdzie można się fajnie #!$%@?ć, to po prostu szkoda mi pieniędzy. Jedyny argument, który dla mnie przemawia za podróżami, to zobaczenie jak wygląda życie ludzi gdzieś tam i jakieś chociażby szczątkowe zrozumienie miejscowej kultury z zabytkami.
Ale wciąż, wolałbym odkładać na nowy samochód, niż jeździć po wakacjach. XD
  • Odpowiedz