Wpis z mikrobloga

@iksem Na pewno są lepiej wykonane. Chodziłem zawsze w trampkach za kilkadziesiąt złotych, aż rok temu kupiłem Chuck Taylor All Star i są obecnie w dużo lepszym stanie niż każde tanie które po 4 miesiącach nadawały się do #!$%@?. Mają tylko delilatnie startą gumę od chodzenia. Są też wygodniejsze i mają lepsze wkładki i podeszwy z lepszą amortyzacją. No i przede wszystkim nic się na piętach nie wgniotło tak jak mi się
  • Odpowiedz
@iksem Ja nie. Mam jedynie porównanie z tanimi z ccc, jakimiś big starami, victory czy lee cooper i wszystko to conversy biły jakością wykonania. Z tego co pamiętam to chyba tylko Lee Cooper były trochę lepiej wykonane.
  • Odpowiedz
@iksem: Teoretycznie właścicielem Converse jest Nike więc siłą rzeczy powinny być lepszej jakości od wszystkich innych trampek tego typu, ale Najcz też ostatnio nie robi wybitnych butów jakościowo.
  • Odpowiedz
@iksem: Nike pod względem zaprzestania produkcji całkiem sporej części modeli swoich butów jest akurat upośledzone bez względu na Capri. Ogólnie oni co jakiś czas przestają produkować buty lub sprzedawać je w normalnych ilościach wyłącznie po to żeby za kilka lat wyciągnąć je z szafy otrzepać kurz i spróbować zrobić hit mody jak w ostatnich latach z dunkami było przecież to w każdym sklepie typu deichmann, 50 style leżało z 12 lat
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: A jak z rozmiarówką Conversów? Niby patrzyłem na stronę i przy numerze 43 długość wkładki to 27 cm ale wydaje mi się to jakoś za mało bo na styk mimo że normalnie noszę rozmiar 43. Brać 44 czy może jednak 43?
  • Odpowiedz
Converse na pewno warto kupić, ale i u nich bywają słabo sklejone egzemplarze. Niemniej jednak są naprawdę wygodne i ponadczasowe. Najlepiej polować na promocje i wyprzedaże, swoje dwie ostatnie pary tak kupiłam. Choć pierwsze przepadły po imprezie to drugie sa już ze mną kilka lat, a zeszłoroczne nadal dobrze się trzymają.
  • Odpowiedz