Wpis z mikrobloga

@progresywneprzeladowanie: analiza techniczna to choroba psychiczna ktora zakłada ze to co wydarzyło sie rok temu wydarzy sie dzisiaj. Kiedys to oglądałem, chlopy se rysują linie jak im pasuje, tu jest "b wave" a czemu nie oznaczył go gorke dalej? Juz #!$%@? wie, opór jest przy 0.6 czy 0.7? Jeden pies inaczej se fibonaciego rozciagne xd ogólnie niezłą patola bo jak grubas zrzuca torby to zadna TA ci nie pomoże. Na gieldzie
  • Odpowiedz
Oczywiście, że warto znać AT. Kuce od Zaorskiego będą Ci wciskać że nie ale ich nie słuchaj. Rozsądne korzystanie z AT pomaga znaleźć odpowiednią cenę wejsci i wyjsci. Patrząc wstecz możesz określić kluczowe poziomy oraz trendy. Każdy kuc śmiejący się z AT tak naprawdę korzysta z AT bo 99% nie inwestuje w oparciu o surową cenę, tylko ma otwarty wykres (a to już AT - nawet podświadome)
AT bym stawiał na 4
  • Odpowiedz
@wykopanywykopek: poziomy działają tylko po to, żeby inwestor je zauważył i zaczął pod nie grać i wtedy nagle przestają, jedyny plus analizy technicznej jest taki, że jak ktoś sobie narysuje kilka kresek i po przerwie odpali wykres to wie gdzie jesteśmy względem swoich narysowanych kresek, nic wiecej, można się uczyc AT, ale nie ma czegoś takiego jak poprawne używanie AT, to jest coś jak robienie kanapek, każdy zrobi inną i powie,
  • Odpowiedz
@elementarz1:

roba psychiczna ktora zakłada ze to co wydarzyło sie rok temu wydarzy sie dzisiaj. Kiedys to oglądałem, chlopy se rysują linie jak im pasu


@szmichal: Dobra, ty tam se longtermuj, a ja dzisiaj dniówka 1000$. PS. jak umiesz w analizę techniczną to pewnie czekasz na jakieś odwrócenie trendu zeby się załadować w rune pewnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Rura69 - @elementarz1: 
roba psychiczna ktora zakłada ze to co wydarzyło sie rok temu...

źródło: rune

Pobierz
  • Odpowiedz