Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czuję że przegrałem życie. Mam 23 lata i od dłuższego czasu przesladuje mnie marazm i zobojętnienie oraz brak jakichkolwiek nadziei. Mam wrażenie, że wszyscy dookoła mają na siebie plany, rozwijają się, jeżdżą po świecie i dopinają różne kontakty a ja stoję w miejscu. Jedyne moje doświadczenie to 3 msc staż w korpo XD i nic nieznaczące studia które w tym roku skończę. Wiec na konkretną pracę bez szans. A praca fizyczna odpada ze wzgledu na problemy z kręgosłupem.Mam jedynie kilkanaście tys osczednosci, ale co z tego jak inflacją wszystko zabierze. A zdobyć wlasne mieszkanie to już kosmos w obecnych czasach. W życiu towarzyskim też bez zadnych szans ze względu na przeciętny wygląd i samoocenę którą szoruje u mnie po dnie a tym bardziej że w tym wieku bez wcześniejszego doświadczenia to mogę o tym zapomnieć. Mimo ze wczesniej dostawalem znaki zainteresowania to ze względu na mój charakter podswiadomie ich unikałem.Doszedłem do wniosku że nie ma po co się starać, bo jaki jest w tym wszystkim sens? Teraz większość czasu spędzam zamknięty w pokoju rozmyslajac nad tym że każdy dzień przybliża mnie do tego co nieuchronne. Musiałem to z siebie wyrzucić bo czasami popadam w obłęd.

#depresja #feels #samotnosc #gorzkiezale #zalesie #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
Czuję że przegrałem życie. Mam 23 lata i od dłuższego czasu przesladuje mnie marazm i zobojętnienie oraz brak jakichkolwiek nadziei. Mam wrażenie, że wszyscy dookoła mają na siebie plany, rozwijają się, jeżdżą po świecie i dopinają różne kontakty a ja stoję w miejscu. Jedyne moje doświadczenie to 3 msc staż w korpo XD i nic nieznaczące studia które w tym roku skończę. Wiec na konkretną pracę bez szans. A praca fizyczna odpada
Czuję że przegrałem życie. Mam 23 lata i od dłuższego czasu przesladuje mnie marazm i zobojętnienie oraz brak jakichkolwiek nadziei. Mam wrażenie, że wszyscy dookoła mają na siebie plany, rozwijają się, jeżdżą po świecie i dopinają różne kontakty a ja stoję w miejscu. Jedyne moje doświadczenie to 3 msc staż w korpo


@mirko_anonim: mniej insta, 23 lata to dzieciak a Ty już mówisz że jest over xd?