Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, ładnie z nim poszedł :)

Reporter BBC stwierdza do prezydenta Gujany, że z jego regiony w przyszłości zostanie wydobyty gaz oraz ropa ze 150 mld dolarów, a to oznacza że uwolni do atmosfery ogromne ilości CO2. Natomiast Muhamed (prezydent) mówi, że w swoim regionie maja najmniejszy procent deforastacji (wylesienia) na świecie, od zawsze dbali o swoje lasy które mają powierzchnie Uk oraz Szkocji razem wziętych i co daje mu (reporterowi) prawo alby ich pouczać. Dodaje, do reportera że to jego system wycina lasy i to jest hipokryzja z jego strony oraz pyta w czyjej kieszeni siedzi :)

https://twitter.com/KarluskaP/status/1773915406442664342?s=20

#polityka #bekazpodludzi #heheszki #zmianyklimatu #gospodarka
  • 13
  • Odpowiedz
@Questorius:

Ja rozumiem, ale tylko tłumaczę co powiedział

Typie ale prezydent powiedział prawidłowo (0:46) pomyłke zrobiłeś tylko ty. Miej jaja i weź to na klate.

Żyłem w Irlandii ładnych pare lat, mimo że to inny kraj nigdy nie spotkałem się z myleniem UK i jednej ze składowych.
Zachowując proporcje to jak powiedzieć "Polska oraz kujawy".
Są mariusze z brighton którzy mylą i stosują zamiennie Anglie oraz UK ale nie równajmy do
  • Odpowiedz
  • 0
Hehe masz rację, biję się w pierś, powiedział England and Scotland combined ( a nie Uk and Scotland - w sumie tak nie mógł powiedzieć)
Anglia i Uk to nie to samo
  • Odpowiedz
  • 1
@ChlopoRobotnik2137:
Ale kurde fikołek, jest mi wstyd (,)
Najlepsze, że jaki czas temu padło to pytanie o Anglię i UK w jeden z 10 i pomyślałem, że całe życie byłem w błędzie, bo nawet się nad tym nie zastanawiałem. A tu doskonale rozumiem co powiedział na filmie i tak czy inaczej napisałem UK - nauka z 1 z 10 poszła w las hehe (a gość powiedział wyraźnie
  • Odpowiedz