Wpis z mikrobloga

Kurła cenę premium podnieśli, dobrze że mam wersję student to jeszcze jest akceptowalna ale jak mi się skończy to przechodze sobie na zatokę bo teraz abo muzyka+filmy to 60 zl i to jeszcze filmy tylko od HBO a jak się chce obejrzeć coś z netflixa amazona to jeszcze więcej trzeba płacić XD Nie mówiąc już o grach gdzie ten rak też wchodzi na pełnej.
#spotify #piractwo #niepopularnaopinia
Pawcio_cukierek - Kurła cenę premium podnieśli, dobrze że mam wersję student to jeszc...

źródło: 610d0083656a8

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@janusz-cebula są scrapery które robią to automatycznie zobacz sobie taki stremio z wtyczką stremio i RD. Po bardzo prostej konfiguracji wyszukujesz tytuł i masz mnóstwo linków do natychmiastowego odtwarzania(stremingu) jak w Netflixie. Jedyny problem to że nie za każdym razem znajdzie kopie z PL napisami i czasem trzeba 2-3x wybrać inne źródło (w ramach tego samego odtwarzacza z RD) żeby były dostępne
  • Odpowiedz
@archi3: tym sposobem nie udostępniamy nic z naszego komputera podczas oglądania? Jeśli tak to czy to nie jest problem dla torrentów jeśli coraz więcej osób będzie tego używać bo nie będzie kto miał seedować?
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek z jednej strony tak ale wyobraź sobie że raz pobrany torrent jest udostępniony tysiącom klientów (debrid jest jak super seed). W tym przypadku RD miałby ratio ok 1000x poprostu robi to w inny sposób (moim zdaniem lepszy bo bardziej zabezpieczony)
  • Odpowiedz