Wpis z mikrobloga

Ta gra żyje czy jest martwa? zacząłem gierke i to w sumie moje pierwsze mmo od jakichś 12 lat, ale nie widzę tu nikogo xD czat pusty, nikt się słowem nie odzywa, robię ta główna kampanie, ale nawet nje będę udawał ze fabuła w jakimkolwiek mmo mnie obchodzi xD niby spoko się gra, ale taki grind samemu jest bezsensowny #mmo #mmorpg #gw2 #guildwars2
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@Gorkel: chętnie bym pograł ale tak jak mowie, moje doświadczenie z mmo jest zerowe. Wowa swego czasu na privach grałem, ale to był jakiś Sunwell w 2010 jak 10 lat miałem xD nie wiem czy wow to nie jest zbyt wysoki entry level
  • Odpowiedz
@realbs: pusty czat na starych mapach/poza stolicami to norma - trzeba jakąś socjalna gildię sobie znaleźć :P
ostatnio expię warka i muszę przyznać, że na mapach 40-70 też trafiają się ludzie, może nie tak często ale na pewno lokacje nie są puste.
A na lvl 80 (+dowolne dlc) zawsze kogoś spotkasz, naprawdę dużo luda gra ale z tego co widzę, większość preferuje granie solo, nie ma tu takiego parcia jak w
  • Odpowiedz
@realbs: przeciez w kazdej strefie są ludzie i lecą eventy. jak robisz kampanię to ona jest solo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz