Wpis z mikrobloga

Osoby korzystające z zasięgu #plus. Jak oceniacie? Obecnie jestem w orange, ale po podwyżkach chce sie przenieśc do Plusha/lajtmobile gdzie mam wybór zasięgu orange lub plus. Zastanawiam się czy Plus też w centrum jest taki mierny? Praktycznie niemal 2 kreski zasięgu, 5G raczej przecietnej prędkości.
#poznan
  • 9
  • Odpowiedz
@LuterKebab: mam służbowy numer w Plusie i za każdym razem kiedy chcę skorzystać z internetu w tej sieci, to idzie jak krew z nosa. Nie wiem czy mam pecha, czy jestem zwyczajnie przewrażliwiony, ale z Orange czy Virgin (Play) nigdy nie mam tego problemu. Tak więc bazując na osobistych doświadczeniach, do Plusa nigdy bym się nie przeniósł.
  • Odpowiedz
@LuterKebab: w centrum plus to jest dramat. W ogóle w okolicy centrum onkologii zasięg leci tak na pysk, że telefony mi się przełączają na EDGE. Zgłaszane było i mają to w dupie. Na nasramowicach u weta byłem to też #!$%@? prawie zero zasięgu. W ogóle 5G działa u nich bardzo słabo, spoko było jak się dopiero co pojawiło i dali całe pasmo tylko na 5G, mało urządzeń to #!$%@?ło fest a
  • Odpowiedz
  • 0
@MannaR: W nju minimalnie taniej tak na prawdę. Szukam czegoś raczej za 20-25zl + nju pewnie tez będzie miał podwyżki jak Flex w najbliższym czasie. Chciałem podłączyć swój numer pod inny w nju, ale cesja kosztuje 50zl, więc dla oszczednosci tych 5zl nie warto xdd
  • Odpowiedz
@LuterKebab: miałem przez prawie 10 lat Nju, od dwóch lat jestem w Plushu

wypadkowa zasięgu jest podobna, mam wrażenie, że w Orange miałem gorszy zasięg na zewnątrz, a w Plusie gorszy w budynkach

pełne pokrycie dał mi dopiero Plush + karta prepaidowa z Playa
  • Odpowiedz
@LuterKebab: nawet nie wiedzialem, ze w 3 dziesiecioleciu 21 wieku i aktywnym roamingu nadal sa takie zagwozdki ktora siec ma lepszy zasieg.. widocznie mam farta zyc w miejscu gdzie kazda dziala dobrze
  • Odpowiedz
@LuterKebab:

Używam plusa służbowo i absolutnie każdy u mnie w pracy klnie jak się da.

plus to najgorsza sieć w Polsce, mi telefon potrafi zgubić zasięg w parę sekund i nie odzyskać przez parę minut.

Choć niemniej na 5G (jak złapie) to Internet leci ładnie, ale najczęściej to męczę się na LTE, które jest tragiczne.

Prywatny Orange działa zawsze, Play różowej też. Tylko z plusem same problemy
  • Odpowiedz