Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W poprzednim związku zachowałem się mocno jak frajer i mocno nadal mi to siedzi w głowie.

Nie dość, że wybaczyłem zdradę, to uwierzyłem we wszystko co mówiła, że nadal mnie kocha i z jej strony to był jeden wielki błąd.Ja z kolei przyjąłem trochę winę na siebie, za to że się zapuściłem i że może już nie jestem taki atrakcyjny i nie potrafiłem utrzymać w niej pożądania do mnie przez tych kilka lat. W rozmowie skupiłem się na jej odczuciach, potrzebach i fantazjach seksualnych i wyszło trochę frajersko, bo stanęło na tym że przyznałem się że pozwoliłbym jej na... no wiecie... różnego rodzaju urozmaicenia jak... trójkąt dla niej, itp Wstyd to pisać, ale podobały m się te pomysły.

Tylko gorszy wstyd nastąpił potem, bo ona jednak wcale mnie nie kochała i planowała ponownie mnie zdradzić wkrótce, przez co się ostatecznie rozstaliśmy.

Po tym wszystkim postanowiłem zmienić bardzo dużo w moim życiu i teraz spotykam się z fajniejszymi dziewczynami. Obiektywnie fajniejszymi, bo ciekawszymi z charakteru i także znacznie atrakcyjniejszymi.
I pomimo, że jest tak dobrze, to czuję jakbym oszukiwał te dziewczyny, że wewnątrz nadal jestem takim frajerem co na nic nie zasługuje, a na zewnątrz to tylko maska. Że jak tylko się dowiedzą kim naprawdę jestem to już na mnie nie spojrzą w ten sam sposób i znikną od razu.
Cały czas żyję wewnętrznie w strachu, że moja przeszłość wyjdzie na jaw i odrzuci je to ode mnie.

#zwiazki #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jak zamieszkasz z dziewczyną to nie będziesz mógł udawać 24/7 przez lata więc lepiej idź na psychoterapię by się ogarnąć i nie musieć ubierać maski tylko serio czuć się że zasługujesz na szacunek i że jest to coś czego wymagasz od innych ludzi w stosunku do Ciebie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeśli się na coś godzisz bo chcesz i dlatego,że ci się podoba to nie jesteś frajerem. Podnieca cię trójkąt ale tego nie zrobisz bo wtedy inny facet pomyśli ześ frajer? Nie musisz się z tego tłumaczyć i nie musisz się tego wstydzić, zrobiłeś to co uważałeś za słuszne i wara innym do twoich decyzji i tego jak rozgrywałeś swoje życie w przeszłości.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: piszą tu ludzie o trójkątach, ale problem tkwi w tym co cię popchnęło do niej, co cię trzymało przy niej, co ci się w głowie kłębiło idąc na ustępstwa. Jeśli to jest twój obraz siebie w swojej głowie, jeśli nie przeszkadza ci bycie “frajerem” w swojej głowie to zniszczysz każdy kolejny związek, bo ona “ zasługuje na lepszego “. Albo wypracuj poczucie własnej wartości oraz zdrowe granice, albo w pełni
  • Odpowiedz
Nie dość, że wybaczyłem zdradę, to uwierzyłem we wszystko co mówiła, że nadal mnie kocha i z jej strony to był jeden wielki błąd.Ja z kolei przyjąłem trochę winę na siebie, za to że się zapuściłem i że może już nie jestem taki atrakcyjny i nie potrafiłem utrzymać w niej pożądania do mnie przez tych kilka lat. W rozmowie skupiłem się na jej odczuciach, potrzebach i fantazjach seksualnych i wyszło trochę frajersko,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: @kamillosbombos ma tutaj rację. Trzeba zbudować sobie pewność siebie i pojąć, że miałeś bardzo toksyczną ex.
Nawet jak podobała Ci się taka kinkowa opcja -co jest całkowicie normalne- to zostało to wszystko źle zrobione. Wręcz wymuszone na Tobie po zdradzie, czyli całkowitym upadku zaufania i wbiciem noża w plecy. To nawet w otwartych związkach i poliamorii jest widziane jako coś ohydnego.
Jeśli dalej Ciebie to boli- pomysł, że ten strach
  • Odpowiedz