Wpis z mikrobloga

Praca w pełni zdalna to najlepszy system pracy jaki istnieje.

Ten komfort, ten brak stresu, to siedzenie cały dzień w piżamie, ten własny kibel, ta własna kuchnia, ten brak kłótni o klimatyzacje z Anetkę, ta cisza i spokój, ten brak ludzi, brak stresu, ta oszczędność pieniędzy i czasu na dojazdy...

Miód malina, śledzie w majonezie, mięso w galarecie!

Że też jeszcze pół roku temu jeździłem dziennie 50 km w obie strony samochodem do poprzedniej pracy i musiałem użerać się z prymitywnymi ludźmi pracującymi fizycznie zbierając od nich dokumentacje... Zaszedłem może nie jakoś bardzo daleko, ale istotna zmiana w życiu.

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym. To są fakty i z tym się nie dyskutuje!

#przegryw #takaprawda #blackpillraw #pracbaza #januszebiznesu #januszalfa #kolchoz #januszex #pracait #robpill
BlackpillRAW - Praca w pełni zdalna to najlepszy system pracy jaki istnieje.

Ten kom...

źródło: butthurtdwellerlaugh

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • 24
@BlackpillRAW byłem raz w biurze ostatnio bo spotkanie i jednej dziewczynie "brakowało powietrza" w salce, to wiatrak klimy na maksa a akurat pod nim siedziałem. Teraz leżę w łóżku z gorączka. Praca zdalna jest super gdy nie trzeba przyjeżdżać do biura.
  • Odpowiedz
  • 2
Nie znajdzie bo to normicki troll, jak ci wszyscy pillarze.


@DROBNY_PIJACZEK: To, że nie znajde pracy anonimowi z internetu to świadczy o tym, ze jestem trollem? Moge pomóc na tyle ile moge czyli niech mi napisze swoje staty zawodowe to bedziemy mysleć
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: Ehhhh ile bym oddał aby mòc chociaż przy biureczku pracować a nie #!$%@?ć na lini produkcyjnej. Już #!$%@? czy złodziej ma więcej godności bo nie musi sie tak upadlać i babrać w tym gównie.
  • Odpowiedz
  • 3
@D_Stog: Współczucie ziomek. Może dasz rade? Ja też niby nie miałem (i nie mam do tej pory) specjalnych kwalifikacji tylko na 300+ wysłanych CV traf chciał, że mnie wzięli akurat do miejsca w którym mogę pracować zdalnie.
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: Nie wiem szczerze, przyzwyczaiłem się już do zarobków niemieckich bo 2300 wpada ojro ale jakim kosztem. Weź codziennie wracaj znojony i #!$%@? od aluminium. Jak sie #!$%@? to jebne psychiatryczne L4 na pół roku, i rzuce wszystko w #!$%@? i sobie robote w PL znajde nawet jako pomocnik elektryka byleby nir tobić w fabryce. Ile można tak #!$%@?ć? Przecież umiem angielski na C1 i niemiecki na A2 a skończyłem na
  • Odpowiedz