Wpis z mikrobloga

@arinkao tak się zesrała, jak jej napisałem, że nie potrafi zrobić piersi z kaczki (wskazując co zrobiła źle), że usuwa moje komentarze. Do tego kwestionuje, że drożdże z wodą i maka z careffur, do samodzielnego wyrobienia ciasta, które są
nazwane ciastem do pizzy są źle, bo chyba jakaś polka nie wrzuca zdjęć na wypok tychże produktow,a jedyne prawilne ciasto, to takie z mąki, wody i drożdży ugniatanie dupa połki. xD

Ale zesransko piękne xD

Zapraszam na mój tag: #arinkaofood

#gotujzwykopem #jedzenie #jedzzwykopem
  • 6
@moj_wykopowy_login: co do kaczki, bo ostatnio wlasnie zrobilem chyhba ze 4 z rzedu zeby wymasterowac (robie patelnia plus piekarnik) - dla mnie jest trooche przeciagnieta na foto, ale szczerze to ciezko cokolwiek stwierdzic po zdjeciu, bo samo swiatlo ma duzy wplyw na to, jak to wyglada. Mnie najbardziej razi sposob krojenia, bo nigdy bym wszerz nie kroil, ale to ja ;).

Ale darowalbym sobie komentarze typu "polka", bo to po prostu
Do tego kwestionuje, że drożdże z wodą i maka z careffur, do samodzielnego wyrobienia ciasta, które są nazwane ciastem do pizzy są źle, bo chyba jakaś polka nie wrzuca zdjęć na wypok tychże produktow,a jedyne prawilne ciasto, to takie z mąki, wody i drożdży ugniatanie dupa połki. xD


@moj_wykopowy_login: Skoro nie potrafisz napisać zdania które ma sens, to czemu bierzesz się za recenzje kulinarne?
Wyplułeś z siebie dwa wpisy na ten
@paramyksowiroza:

"Pomyślałem - „tak, tak, to jest ta chwila
Teraz moje ego zajebiście bardzo gila. Sytuacja,
w której jestem centrum jak atrakcja turystyczna,
Ściśle jak akademia ekonomiczna”. Myślę
„Czasem się przyśni, komu wydaje się, że
oto spotkał kolesia, który wszystko wie”
Tysiąc uwag skierowanych we mnie, ich oczekiwania
Spełnię, obronię tezy jak He-Man Eternię
Nie jestem idiotą, by mówić: „jestem tutaj po to”,
Otwieram usta i niechaj płynie czyste złoto
Nagle
@moj_wykopowy_login: ja ją mam na czarnolisto od dłuższego czasu, przez chwilę to było nawet zabawne, ale ona nie potrafi znosić jakiekolwiek krytyki. Powiesz cokolwiek, co nie jest hymnem pochwalnym, to księżniczka się zesra na rzadko. Już wiem, czemu rzeki na Podhalu takie zanieczyszczone( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przejrzałem teraz jej wpisy i większość to takie kulinarne dresiarstwo - trzy paski i #!$%@? biedafotoszopa aż oczy bolą, w dodatku
TraumaTeddy - @mojwykopowy_login: ja ją mam na czarnolisto od dłuższego czasu, przez ...

źródło: 1000001864

Pobierz