Wpis z mikrobloga

@sildenafil: No nie do końca. Bo taksówki tylko dla białych, żółtych albo nie wiem mających minimum 175 cm wzrostu czy mniej/więcej niż 100 KG wagi to czyste urojenie oraz złośliwość. Natomiast kobiety w nocy są narażone na ataki ze strony mężczyzn, którzy zwykle są dużo silniejsi oraz bardziej agresywni. I jako facet też zdecydowanie wolę, żeby moja dziewczyna mogła wracać po zmroku z inną kobietą, niż jakimś randomem z lewym prawem
  • Odpowiedz
@sildenafil ehh ogólnie kobiety w Warszawie boją się jeździć uberem bo gwałco i nie umieją jeździć. Dlatego ta cena. Nie dlatego, że płeć. Ostatnio zapłaciłem 15zl
  • Odpowiedz
@Lambo994: o, widzę, że tutaj też spotkałem męskiego mężczyznę, zwolennika stereotypowego podziału ról w społeczeństwie.
Więc, jak już cię spotkałem to zadam ci pytanie, skoro głosisz idee konserwatywne to czemu tutaj lecisz lewackim #!$%@??

I chciałem ci zadać pytanie, co sądzisz o tym żeby prywatna firma płaciła mniej babom w pracach fizycznych, bo są słabsze fizycznie? Wszak powinieneś stwierdzić, że może, a nawet powinna tak robić, skoro jesteś zwolennikiem stereotypowych ról
  • Odpowiedz
Przy całej twojej narracji o biednych mężczyznach,statystyki jasno pokazują, że zdecydowaną większość gwałcicieli, pedofilii czy dokonujących rozboje i napady nie stanowią jednak kobiety.


@Lambo994: hmm, w takim razie jeśli statystyki w Niemczech w latach '30 pokazywały że przypadki zachorowania na tyfus nieproporcjonalnie częściej stwierdzani pośród mniejszości żydowskiej i w związku z tym władze postanowiły odseparować tę mniejszość od obawiającej się infekcji reszty społeczeństwa - to uważasz że było to słuszne i
  • Odpowiedz
@Fingolfin89: to jest nienawiść. Te firmy przewozowe wielokrotnie mówiły, że traktują kierowców jako gwałcicieli i zagrożenie dla kobiet. Tak mówili o swoich pracownikach. Oczywiście nie wprost, ale pośrednio.


No i jak widać mężczyzn - klientów też nie lubią i ustalają dla nich wyższe ceny za przejazd na tej samej trasie.


@sildenafil: tyle, że tak naprawdę co możemy z tym zrobić? Jeżeli nie chcemy wyjść na lewaków, to nie możemy wołać
  • Odpowiedz
@keep_movin W którym miejscu napisałem, że jestem za stereotypowym podziałem ról? XD

To, że kobiety są znacznie bardziej narażone na gwałt to suchy fakt. Podobnie jak to, że większość rozbojów i napadów dokonują mężczyźni, a nie kobiety. Statystyki policyjne/sądowe się kłaniają.

Przecież zwykle w firmach masz tak, że oprócz podstawy często usytuowanej w okolicach płacy minimalnej masz prowizje/dodatki uzależnione od wyników. Jak facet wyrabia lepsze wyniki to dostaje lepszą kasę z puli
  • Odpowiedz
@Fingolfin89: te, fachmen, weno mi w takim razie wytłumacz, czemu to baby skrzeczą, że są jakieś łejdżgapy w Polandii?

A sektor prywatny jest chyba 2,5 raza większy, niż publiczny.

Tu już nie ma #bekazlewactwa?


@keep_movin: a dlaczego zakładasz, że skoro skrytykowałem hmmm konfiarza, to jestem automatycznie jakimś lewakiem gospodarczym.

Osobiście uważam, że wage gap w odniesieniu do prywatnych firm jest chochołem, w który biją feministki, które nie widzą prawdziwych
  • Odpowiedz
W którym miejscu napisałem, że jestem za stereotypowym podziałem ról? XD


@Lambo994

To facet powinien być silny i ochraniać kobietę oraz dzieci. A kobieta być tą typową opiekunką ogniska domowego. Ja wiem, że dzisiaj wszyscy się burzą, że nie będą spełniać stereotypowych ról


poznajesz? To twój cytat sprzed kilku dni. A jako, że nie pamiętasz nawet o czym #!$%@? to nawet nie czytam dalej twojego komentarza.

Osobiście uważam, że wage gap w
  • Odpowiedz
to prywatna firma i państwu nic do tego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lambo994: nie rozumiem. Ktoś tu pisze, że państwu ma być coś do tego? Albo ktoś kiedykolwiek twierdził, że jak coś robi prywatna firma to nie należy tego krytykować? Przecież to co piszesz to chochoł na chochole, chochołem pogania.
  • Odpowiedz
@Iandschaft: To ty chyba nie umiesz czytać. Jest napisane przy zwykłym uberze 0:22 a przy tym dla kobiet 0:32. Jeśli to oznacza czas przebycia trasy to jak najbardziej babski uber jedzie o około 50% dłużej. Gdyby chodziło mu o "x min away" to babski by jechał o 200% dłużej.
VaeginaAirlines - @Iandschaft: To ty chyba nie umiesz czytać. Jest napisane przy zwyk...

źródło: wykopfejs

Pobierz
  • Odpowiedz