Wpis z mikrobloga

@ryhu: nie wykorzystujesz nawet tego 600/600, masz w ogóle sprzęty co obsługuja 2.5 gbit? bo zwykły port 1 gbit przewala jakies 930 mbitow max nie mowiac o wifi
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@44gts nie rozumiem:(

Mam deco x50, to wyjebiste wifi czy nie? Speed test na telefonach i telewizorach pokazuje mi 600, więc chyba i 1000 pokaże.

Zresztą co Ci za różnica, pytam czy cena dobra czy nie, w sensie że na przykład druga linia utrzymania może mi zaproponować niższą cenę i warto coś próbować ugrać.


10zl to #!$%@? nie pieniądz, więc nawet jak mi się nie przyda to za takie grosze wolę mieć
  • Odpowiedz
@ryhu: Też Inea Poznań - 1000/1000 za 70 zł na umowie na czas nieokreślony.


@ryhu Tylko że umowa już podpisana kilka lat temu, teraz pewnie ciężej będzie o takie warunki.
  • Odpowiedz
@44gts: Dobrze, że ty lepiej wiesz, czy ktoś wykorzystuje w pełni potencjał swojego łącza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może w domu OPa mieszka kilka osób i często korzystają z internetu w tym samym czasie, a może OP lubi jak mu się gry/filmy pobierają szybciej. Skok z 600 na 900+ jest mniejszy niż z typowego 100 na 600, ale nadal to ponad 50% oszczędności czasu czy zasobów rozdzielanych
  • Odpowiedz
@Makurise: wiesz dobrze jak wyglada wykres zuzycia ludzi co maja łącza 500 mbit i wiecej, wiecej nie pisalem bo nie ma sensu, jak chce niech bierze
  • Odpowiedz