Wpis z mikrobloga

chciałem wam opisać jak wyglądało życie na wsi ale nie umiałem bo jestem za głupi i nagle zobaczyłem filmik szymooola jak opowiadał o młodości na wsi i zmontowałem wam z tego filmik i mogę się pod tym podpisać 100% co on mówi , chciałbym żebyście przesłuchali ten krótki 5 minutowy filmik i napisali co o tym myślicie a i dla Normików nie nie szukam wymówek ze przez to jestem przegrywem chciałem po prostu wyrzucić z siebie jak wyglądało Zycie na wsi i tyle
@szymool

#przegryw #depresja #psychologia #pieklomezczyzn #blackpill #szymoool
Henson_ - chciałem wam opisać jak wyglądało życie na wsi ale nie umiałem bo jestem za...
  • 10
  • Odpowiedz
@Henson_: Jesli to ten sam filmik co poprzednio, to mialem podobnie, ale nie mieszkalem na wsi. Za dzieciaka duzo chorowalem, wiec wiekszosc czasu spedzalem w domu i tez mialem z tego powodu zaleglosci.
  • Odpowiedz
w sumie o jakim dorastaniu mówimy, w tym gówno kraju nikt nie wie na czym polega wychowanie dziecka a tym bardziej na wsi, dzieci tu są tylko neoniewolnikami, powinniśmy byli żyć a nie być co najwyżej przedmiotem w rękach tych pożal się boże rodziców
  • Odpowiedz
  • 2
@piratestorm: jest plus bo ja nie będe przekazywał dalej swoich genów bo jestem przegrywem a po drugie nie chce dziecku takich genów przekazac i nie przekaze cierpienia dalej
  • Odpowiedz
@Henson_: życie na wsi, a w wojewódzkim to jest #!$%@? taki kontrast xD teraz na święta wróciłem na wieś to już mi sie znowu żyć odechciało, wszystko szare, #!$%@?, nic kompletnie sie nie dzieje. Nie wiem jak tu można dożyć 25tki bez samobója
  • Odpowiedz