Wpis z mikrobloga

#footballmanager #fm24 #fm23
Mirki prawda to, że fm24 jest wyjątkowo łatwy szczególnie przy grze wysokim pressingiem? Zastanawiam sie nad przejsciem z 23 na 24, ale martwią troche wpisy z forum, że grajac jakims gegenpresem itp to masz pewne wyniki, niezależnie jaką grasz druzyną.
  • 7
  • Odpowiedz
@Rafalll777 ja zacząłem w szóstej lidze angielskiej i rzeczywiście w niższych ligach robiłem świetne wyniki gegenpresem, ale wyżej już to tak różowo nie wyglądało, aż w końcu po awansie do premier league wyszedłem wysokim pressingiem na Arsenal i dostałem od nich 11:0 co jest dla mnie największą klęską odkąd w gram w FMa xD Poza tym prawie w tym sezonie spadłem z ligi, co też nigdy mi się nie zdarzało, nawet grając
  • Odpowiedz
  • 0
@melquiades: A grałeś w 23? Masz porównanie z 24 co do poziomu trudności?
Widziałem filmik na youtube tzw rebuild jak chłop grając słabym Evertonem z 10-cioma ujemnymi punktami, bez transferów w pierwszym oknie zajał na koniec sezonu 6 miejsce. Grał oczywiscie wysokim pressingiem. Wygładało to jakby gra dawała handicap chyba niespotykany we wcześniejszych edycjach.
  • Odpowiedz
@Rafalll777 Według mnie gracz ma wciąż takie same fory od gry jak w fm23. Takie drużyny jak Everton, grające od lat w premier league, zawsze mają mocne składy, więc nie sądzę żeby to było jakieś niesamowite osiągnięcie
  • Odpowiedz
Mirki prawda to, że fm24 jest wyjątkowo łatwy szczególnie przy grze wysokim pressingiem?


@Rafalll777: Trochę prawda, szukając w necie można znaleźć bardzo wiele ułatwień tego typu. Moim zdaniem najlepiej te rzeczy odkrywać samemu. :) Dlatego ta gra to singleplayer. ;)
  • Odpowiedz