Wpis z mikrobloga

wykop help
potrzebuję dla matki tableta do oglądania netflixów i jakichś innych koreańskich seriali

jej wymagania - "taki żeby się nie ścinał i nie wyłączał i jakby się dało to do 500 zł"
Ode mnie dorzucę, że fajnie by było żeby miał chociaż te 10 cali, bo ona naprawdę dużo (kosmicznie dużo) filmów i seriali ogląda no a coraz młodsza nie jest i kiedyś jej oczy wypłyną od tego wpatrywania się w mały ekranik smartfona

Więc głównie żeby tablet zgłosił baaardzo długie oglądanie streamingów. Nie musi mieć żadnych innych bajerów, czytania kart, aparatów. Ma być dotykowy ekran i głośnik ( ͡º ͜ʖ͡º)

I może być trochę poza budżetem to będę szukać najwyżej jakiejś używki albo polować na promocję tylko że jestem do tyłu z nowinkami i potrzebuje chociaż sugestii co do tego w jakim kierunku szukać i co tam teraz jest warte uwagi

#tablet #pytaniedoeksperta #elektronika (?)
  • 6
  • Odpowiedz
@gfgfgfa Poszukaj jakiegoś ipada z komisu. Nawet starej generacji. Ja musiałem kupić do obsługi sprzętu muzycznego i za 600 zł jakiegoś najstarszego wyrwałem. Co prawda nie da się na nim bezpośrednio instalować aplikacji, ale sprzedawca pokazał mi sztuczkę, że jak zalogujesz się kontem, które już tę apkę instalowało to magicznie już da się ją zaciągnąć na leciwego ipada pierwszych generacji. Gość miał tego kilka setek sprzętu.
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: W tej cenie nówki firmowej nie znajdziesz. Żeby nie ścinał, powinien mieć 6-8gb ram. Więc odpalaj allegro czy tam media expert, ustaw filtry i weź najmniej chińskiego chinola w tej cenie, przynajmniej będzie gwarancja.
  • Odpowiedz