Wpis z mikrobloga

  • 3
@Bloodaxis1: Mnóstwo razy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem bardzo kontrowersyjna, za długie zdania złożone piszę i kogoś boli.

@vitovia Nie wiem za co. Na nowym wykopie nie ma widoczności treści usuniętych ani nie widzisz tej za którą masz bana. Dostajesz info że za regulamin i wysrane.
Usunięto mi wypowiedź ze 100 plusami o tym że polski rząd nas okrada na rachunkach za prąd. Nawet nie przeklinam bo
@arinkao: no mi tez dali ostatnio bana za wypowiedz w stylu Ziemkiewicza - ale bylo bez przeklinania. Tak jak piszesz - niektorym zdecydowanie wolno tu wiecej. A juz napewno trollom wolno wiecej. Ja juz nawet powoli szykuje sie do przejscia ( glownie czytania) tweetera. Ale tam tez teolownia siedzi i ciezko cos wyłuskac dla siebie.
  • 1
@Bloodaxis1: Albo ustalony jest pewien target ludzi o specyficznym ilorazie inteligencji, albo maja fatalny system w którym banuje sie za ilość zgłoszeń, nie za pojedyncze zgłoszenia.
W ten sposób indywidualności sie tępi a olewa jakąś masę której już nikt nie zauważa bo mają po 2 obserwujących i konto podobne do wszystkich innych.
Wymyślił to ktoś bez wyobraźni.