Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy sponsorowanie lasek jest złe? Mam na myśli stawianie jakiegoś jedzenia, wyjazdy, itp. Nie mówię tu o jakiś top laskach i luksusach ale bardziej takich, dla których wyjście na sushi to już coś :P. Problem jest taki, że jestem przegrywem bez szans na znalezienie kogoś i prawie całe życie przesiedziałem w domu. Dla mnie takie wyjście z dziewczyną to jak terapia - wychodzę do ludzi, w fajne miejsca i to z dziewczyną. Coś jak próba oszukania mózgu i naprawienia okresu dojrzewania, gdzie takie rzeczy są naturalnym etapem. Nie będę stawiał luksusowych rzeczy, bardziej jakieś wyjścia, jedzenia, rozrywka itp. Takie kupowanie czasu we dwoje. Na swoje usprawiedliwienei dodam, że i tak nie mam już nic do stracenia a takie momenty wzmacniają moją pewność siebie i sociall skill. Poza tym są ludzie, którzy wydają na #divyzwykopem czy onlyfans, a ja chce tylko zaznać namiastki normalnego życia.

#przegryw #blackpill #relacje #tfwnogf #samotnosc #depresja #tinder #badoo #podrywajzwykopem #sponsoring #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Pokazujesz drugiej stronie, ze masz zasoby na związek i założenie rodziny. Tak się kończy w stałym związku. Robisz to dobrze. Czy każda laska której zapłacisz za posiłek rzuci się na ciebie? Nie. Tak samo, jak nie każda laska, która da facetowi dupy skończy w małżeństwie. Jakoś nie widzę w związku z tym ruchu celibatu i wstrzemięźliwości do ślubu. Dlatego muszą to być wydatki adekwatne do osoby. Dopóki tobie sprawia to
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @kamsher: ale tu chodzi o mnie. Alternatywą dla mnie jest nie sponsorowanie nikogo i siedzenie w domu i picie alkoholu do monitora. Co ja mogę tak na prawdę? Kupowanie ciuchów, perfumy, siłownia - to mi nic nie dało ostatecznie. Nadal nie miałem znajomych, towarzystwa, dziewczyny.


·
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: To zależy. J

eśli stawiasz coś jednej lasce, widzisz zainteresowanie z jej strony, ona sugeruje, że też może za Ciebie zapłacić - ale ty z grzeczności płacisz - spoko, jest to jakaś tam strategia na partnerkę.

Ale jeśli ty sponsorujesz co tydzień nową julkę i ona Cię ghostuje odrazu po spotkaniu XD To sorry ale to jest straszne simpienie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale Ty jesteś widzę mocno teoretykiem, bo nawet załóżmy że byś wstawił np. na tinder swoje foty i podpis jakiś sugerujący że zabierzesz laskę w super fajne miejsce za free to jeszcze nie jest to takie pewne że ona z Tobą tam pójdzie xd

tj. oczywiście że laski uwielbiają być zabierane w fajne miejsca ... ale przez fajnych kolesi, albo przynajmniej akceptowalnych

do bycia bankomatem wbrew obiegowej opinii też trzeba
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ogólnie na Tinderze miałem przerabiałem już wszystko - kilkuletni związek, ons i też właśnie sponsoring. Ogólnie jestem takim gościem myślę 5-6/10 i bardzo trudno znaleźć do związku kogoś 6/10, a co do jakiś onsów trzeba posiadać sporego farta aby trafić coś bardzo ładnego, a tak to meldują się brzydkie i grube dziewczyny (ale zdarzają się takie akcje), sponsoring ogólnie zgłaszają się sporo ładniejsze dziewczyny niż do ons i też są
  • Odpowiedz
@Dietetyq: No wydaje mi się w sumie, że takich kolesi co by ich nie chcieli bzykać, a chodzić na jakieś kolacje, to uwazają za wiekszych jakis creepow - ewentualnie pojechałyby na jakies lepsze wczasy np. na Zanzibarze. A tak to proponuje koledze zapisać się w sumie na jakiś wolontariat. ;)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Nie słuchaj przegrywów którzy sugerują, że płacenie za laskę jest złe. Jak Cię stać to zabieraj na drinki, kolację itp, nauczysz się gadać z kobietami i może wyjdziesz z przegrywu, trzymam kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°).


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
  • Odpowiedz