Wpis z mikrobloga

@HuGho: mało funkcjonalne ,w zasadzie to meble z cyklu "na szkliwa", więc trochę lipton, z 300 bym wołał za to że nie zniszczone.
  • Odpowiedz
@HuGho jak zrobisz ladniejsze zdjecia to 2,5k na luzie, moja siostra, sama taka konsole czy cokolwiek to jest kupila za 1800zl, tylko tamta jest brazowa ale jak oddajesz za 500zl to deal zycia robisz
  • Odpowiedz
@HuGho: ziomek, robisz zdjęcie każdego, szukasz przez apke obiektyw google i patrzysz jakie są ceny na olx allegro i masz wycenę. Moim zdaniem ok. 2000-2500 za całość. Zależy w jakiej lokalizacji sprzedajesz.
  • Odpowiedz
@HuGho z samą wyceną nie za bardzo jestem w stanie pomóc, osobiście zrobiłabym tak jak napisali @stormi i @pozdroxxx666

Sprawdź jeszcze czy mają jakieś naklejki/etykiety z tyłu (i daj znać bo sama jestem ciekawa co to, na pierwszy rzut oka przypomina mi Swarzędz ale trochę kolor mi się nie zgadza ( ͡º ͜ʖ͡º))
  • Odpowiedz
@HuGho: ta komoda po prawej pojawia się systematycznie pomiędzy 500 a 1000 PLN nie wiem czy którakolwiek się sprzedała za tyle, ja kupiłem podobna do twoje ale Swarzędz za dwie stówki
  • Odpowiedz