Wpis z mikrobloga

Serio, #orange? Przecież to święto ma głębokie znaczenie religijne dla wielu osób, a Wy postanowiliście robić z tego jaja dosłownie i w przenośni. To jest jakieś kurwskie lekceważenie wolności religijnej i świętości tradycji. Co będzie następne? Cyfrowe noszenie palm w Wielki Tydzień? Albo cyfrowe chodzenie na msze? Może e-palenie ziółka przez rastuchów które przecież jest ich sakramentem albo darmowe gigabajtu z okazji obalenia reżimu.

Ja wiem, że to tylko zabawa i #!$%@? na sile ale #!$%@?, są granice dobrego smaku, prawda? Dlaczego nie możemy po prostu zostawić świąt w spokoju i cieszyć się nimi tak, jak to było kiedyś? Dlaczego musimy wszystko sprowadzać do #!$%@? aplikacji co wymyślają obsrani marketingowcy.

No cóż, mam nadzieję, że Orange szybko się ogarnie i przeprosi za ten cyrk. Bo jak na razie to tylko robią sobie z nas wszystkich jaja, a ja osobiście mam tego kur
wa dość. Koniec wpisu.
KingaM - Serio, #Orange? Przecież to święto ma głębokie znaczenie religijne dla wielu...

źródło: skurwysyny z Orange psują święta

Pobierz
  • 153
@KingaM: To jakies jaja. Gowno nie jaja, nawet travian potrafi zrobic rozejm wielkanocny zeby nie trzeba bylo w swieta klikac atakow. A orange to by zrobil jakis flash sale zlota na godzine sniadania wielkanocnego.
@KingaM: Jajka są symbolem świąt? Ta promocja to nawiązanie do jednej z wielu tradycji, jednak nijak mającej się do tradycji katolickiej.
https://buzz.gazeta.pl/buzz/7,188070,29627595,wiemy-dlaczego-przy-stole-bijemy-sie-jajkami-poznaj-kilka.html
"Jedną z ciekawszych tradycji jest tak zwane "bicie" się jajkami. Jest to po prostu bitwa o pisanki. To jej przeprowadzenia trzeba znaleźć sobie kogoś do pary. Następnie należy wybrać swoje pisanki. Najlepsze będą te, które były własnoręcznie przygotowane. Kiedy znajdzie się już przeciwnik, należy ustawić się naprzeciw siebie i