Wpis z mikrobloga

@WykopX
Ja bym nadal uczył od małego, że na ulicy to można zadrzeć łeb do góry i mieć wszystko w dupie bo królewicz ma pierwszeństwo i wszyscy inni mają obowiązek się zatrzymać...

Ktoś tu pisał, że miała zielone...no i tramwaj miał to w dupie. Najbardziej jej się to teraz przyda, że miała pierwszeństwo więc nie trzeba się rozglądać bo motorniczemu się może coś #!$%@?ć, może zasłabnąć, mogą hamulce nie zadziałać albo jakiś
obrzydliwa rzecz to ta juleczka zrobiła, traume dla motorniczego na całe życie bo akurat musiała pewno w telefonik patrzeć


@MetalowyBieg: rownie dobrze mogła iść osoba niewidząca albo niewidząca i niesłysząca, z kijkiem czy psem, i nic by to nie dało. Światło było zielone.
@WykopX: wychodziłam ze skytower i jak zobaczyłam tyle świateł to podjechałam, 8 wozów policyjnych służba drogowa, akurat już zawijali się. Pierwszy raz widziałam, żeby policjant prowadził tramwaj xDDD zerknęłam potem na info w necie. Zawsze jak sa takie zdarzenia to myślę że to #!$%@?: jesteś a zaraz "pyk" i cie nie ma, zmiata z planszy. Szkoda dziewczyny, szkoda motorniczego. ( ͡° ʖ̯ ͡°) ehhh.. memento mori
wygląda na błąd ludzki więc motorniczy ma prze.ebane


@purrminator: cóż za piękne określenie :D

jak sam rozjadę pieszego na pasach na zielonym to mam nadzieję, że też ktoś to skomentuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

że to tylko ludzi błąd więc kierowca ma #!$%@?
@MetalowyBieg: pewnie śpieszyła się skakać po bolcu a teraz biedny chad musiał inną julkę w 15 minut skołować, bo oski pewnie ma szereg szonów do dymanka ustawiony eh taki świat niesprawiedliwy a ty chłopie turlaj ten kamień #!$%@? pod górę niczym ten syzyf przysłowiowy
jak sam rozjadę pieszego na pasach na zielonym to mam nadzieję, że też ktoś to skomentuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

że to tylko ludzi błąd więc kierowca ma #!$%@?


@SpalaczBenzyny: chyba błędnie mnie zrozumiałeś. Napisałem że "wygląda na błąd ludzki więc motorniczy ma prze.ebane" w rozumieniu "wszystko wskazuje że to człowiek (motorniczy) #!$%@?ł a nie maszyna/sprzęt więc go teraz dojadą po całości (i słusznie)". Bo to nie