Wpis z mikrobloga

@SynMichaua: herr Tüßk zrealizował ale własny 100lec zamiast 100 konkretów. Wymyślił sobie te 100 kobkretów ogłosił całej Polsce i sam sue zaorał, bo on podstawowych rzeczy nie potrafi zrobić a co dopiero jakieś obietnice wyborcze spełniać i co najlepsze winę zwalił na wojne i PiS myśli, że ugra kolejne 8 lat na straszeniu Kaczyńskim czy PiSem ale nawet jako najzagorzalsi zwolennicy w końcu też zaczynają dostrzegać jaki to jest fałszywy i
@vitovia: @pikpoland Nie głosowałem na Tuska ani PO, na PiS też nie.
W dupie mam te 100 konkretów, nie moja opcja polityczna. A to tylko śmieszny MEM.

Poszedłem na głosowanie żeby odsunąć PiS od władzy bo już przesadzali bardzo delikatnie mówiąc.
Ale widzę, że i tak ludzi którzy są za PiS najbardziej boli realizacja tych obietnic. Pewnie bardziej niż elektorat PO. Beka z was.
@Roess: możesz prześledzić wykop, możesz poszukać czy ktoś przed wyborami jarał się setką konkretów...

Czy ludzie po prostu chcieli zobaczyć wdeptanie pisu w ziemię.
@dqdq1: Chyba żartujesz. Tylko na wypoku ktoś pisze głupoty, że to nie chodziło o 100 konkretów.
Takiego wydupczenia wyborców to chyba po '89 jeszcze nie było.
Nie głosowałem na PO, ale mam znajomych co głosowali, normalni inteligentni ludzie z dużego miasta i jak się zaczyna temat, to albo wieszają #!$%@? na Tuska albo spuszczają nos. Oczywiście, chcieli odsunąć PiS od władzy, ale chcieli też mieć trochę lżeń (likwidacja zdrowotnej, albo przywrócenie
@vitovia

@SynMichaua: mnie nie boli bo od początku wiedziałem że nic z tego nie zrealizuje.

Ciekawi mnie tylko ze dzisiaj nikomu nie przeszkadzają ceny paliw. To ładnie pokazuje jaka siłę maja trolle w necie.


Najważniejsze, że mają igrzyska. I nie twierdzę, że nie należy rozliczać tych co zasłużyli, ale wykopki dziś przeszli samych siebie
ale mam znajomych co głosowali, normalni inteligentni ludzie z dużego miasta i jak się zaczyna temat, to albo wieszają #!$%@? na Tuska albo spuszczają nos. Oczywiście, chcieli odsunąć PiS od władzy, ale chcieli też mieć trochę lżeń (likwidacja zdrowotnej, albo przywrócenie do poprzednich reguł, większa kwota wolna od podatku itd.). Sami mówią, że jeszcze tak w mordę od nikogo nie dostali


@Roess:
Dostali i dostaną nie raz. Chyba, że to ich
@pikpoland "retoryka" wyborców PiS:
- 100lec
- für Deutschland
- herr Tüßk (tu aż trzy błędy ortograficzne)
- koalicja 13 grudnia
- kolorowanie twarzy na czerwono
Jak faktów brak, argumentów brak zostaje tylko przedszkolne przezywanie, przekręcanie nazwisk i bazgranie po twarzach. Wy tak poważnie? Macie po 5 lat? Jak możecie to robić i tego nie widzieć? Zachowujecie się jak smarkacze. Poziom dyskusji publicznej leży właśnie przez Was. Tacy patrioci, to może zadbajcie