Wpis z mikrobloga

Siema, siedzę na L4 do końca tygodnia i nie chce zmarnować tego czasu na oglądaniu rolek na FB. Jaka gierka wariacie? Myslem nad RPG jak wiedźmin 3 bo w sumie nigdy nie przeszedłem, ale jestem otwarty na cokolwiek. Rdr2? Co polecacie na kilka długich dni? Nic multi
#gry
alverini - Siema, siedzę na L4 do końca tygodnia i nie chce zmarnować tego czasu na o...

źródło: temp_file8500258782848399435

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@alverini: rdr2 to jedna z najlepszych gier jakie powstały. Polecam też baldurs gate 3 - idzie tam spędzić dobrze sporo czasu - ponad 90h na liczniku i dopiero od jakichś 4 jestem w ostatnim akcie rozgrywki. Można było się tam dostać szybciej, ale side questy i eksploracja były warte ociągania się z tym tematem.
Na takie bardziej oglądanie fabuły niż pełnoprawne granie, spoko są gry od quantic dream, detroit, heavy rain
  • Odpowiedz
@alverini: zagraj se w Baldura 3, o wiele bardziej wciąga niż W3 i mówię to jako gość, który obecnie ogrywa te dwie gry. Może Wiesław już zwyczajnie mi się przejadł, a może jednak świat BG3 jest bardziej ciekawy niż smutna jak p*zda Wizima xD
  • Odpowiedz