Wpis z mikrobloga

@BojWhucie: Jak ja gardze takimi miernotami jak Zandberg czy Biejat. Wielkomiejskie libki z kompleksem mesjasza, zamiast zbijać piątkę z innymi libami i lobbować za własnymi przywilejami, to ci bratają się z plebsem. Ale za bardzo mnie to nie dziwi, wsród libków byliby jednymi z wielu, na lewicy prekariusze poklepią ich po pleckach xD Ha tfu
. Ale za bardzo mnie to nie dziwi, wsród libków byliby jednymi z wielu, na lewicy prekariusze poklepią ich po pleckach xD Ha tfu


@stanleymorison: Tylko ogólne podejście lewicy w Polsce podsumował najlepiej przed wyborami startując jeszcze wtedy z jej listy Hartman- on nie brata się z plebsem i z plebsem nie miał nigdy nic wspólnego- on to powiedział, a reszta tak myśli. To jest problem polskiej lewicy, że się odwróciła
Jeśli chodzi o #nieruchomosci to lewica mocno z rigczem jako chyba jedyna partia. Szkoda, że reszta to robienie ze mnie gwałciciela i zabieranie mi pieniędzy, żeby kobiety miały wyższą emeryturę( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Kiedys_Mialem_Fejm: No nie do końca. "Razem" to ta część Lewicy, o których piszesz z RiGCZem - nie weszli do rządu, bo wiedzieli, że nie przeforsują swoich pomysłów.

A ta Lewica z tymi debilami Czarzastymi,