Wpis z mikrobloga

@B3diSoprano: Sprawdzałem co u napierały ostatnio to w odcinku gadał coś w stylu " czołgi niepotrzebne, pobór niepotrzebny, on tylko służy militaryzacji państwa. Do wojny z Rosją trzeba samolotów i rakiet, a nie wojsk lądowych, bo samoloty i rakiety wszystko załatwią, raz-dwa i koniec wojny. xD
  • Odpowiedz
@arais_siara to tak nie działa tumanie XDD
To starcie - liczba pojedyncza
Te starcia - liczba mnoga
Tak samo jak to pole, to słońce, to jezioro, to gówno
Z tymi końcówkami możesz się kierować przy odmianie przez przypadki, np lubię TĘ kobieTĘ, tę książkę, tę zasłonę
Idę z TĄ KobieTĄ
  • Odpowiedz
@B3diSoprano: Niedohabilitant był mięciutki w rozmowie z Towarzyszem Michałem i nie potrafił zagiąć jego absurdalnych poglądów. Stawiam, że Barto by go rozjechał. Poza tym stawiam, że Napierała wyszedłby na strasznego miękiszona w tej rozmowie, więc jego sekta by się od niego zaczęła odwracać - co też pewnie Napierała wie, więc będzie się bał podejść do takiej rozmowy
  • Odpowiedz
@vrax228: To była rozmowa totalna niczym napieralizm. Pamiętam jak pod koniec Michał wziął Pietrasa pod włos i ten musiał pochwalić Stalina. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@vrax228: Bartosiak generalnie słabo sobie radzi kiedy ktoś go przyciśnie konkretnymi argumentami. Kiedyś Lubina i Wojczal, ostatnio Dyner. Zmienia temat, udaje że nie słyszy, a w ogóle to "pytanie jest bez sensu bo już jesteśmy na innym etapie", "tak po prostu jest" i macha łapami. Nie bronię Napierały, ale też mówienie, że Napierała tylko umie ubliżać Bartosiakowi, jest nieuczciwe. Nie oceniam trafności argumentów Napierały przeciw Bartosiakowi, ale faktem jest że spośród
  • Odpowiedz
@vrax228: Jakby Napierała się ogarnął troszeczkę, wyszedł z piwnicy, wziął się za jakieś ćwiczenia fizyczne, jakiś looksmaxing, to mógłby #!$%@?ć, a tak mamy #!$%@?ą płaksę piwniczną. Szkoda, bo geny nie najgorsze, a tak sobie robić pod górkę, to aż szkoda patrzeć. Napierała, wiem że to czytasz. Nie zawiedź mnie.
  • Odpowiedz