Wpis z mikrobloga

@abrakadabra1859: Samochód zostawiasz w warsztacie na ok. tydzień. Tylko jakbyś chciał zrobić konkretnie tam, to jeszcze jest kwestia wolnych terminów - przez telefon najbliższy możliwy podali mi za ponad 3 miesiące. Ale podjechałem kiedyś przy okazji na miejsce i rozmawiałem bezpośrednio z p. Świerkiem, to znalazł się termin jakoś za niecałe dwa tygodnie (możliwe, że ktoś w międzyczasie zrezygnował).
  • 0
@ytong: Ok, czyli poniżej 2000 to nie jest realny koszt. Nie znam się ale jak słyszę propozycję typu 500-700 to czuję że, mam do czynienia z magikiem mając w pamięci ceny innych wymian, napraw.
@Kurkur: za swoje auto dostawałem wyceny po 5-7 kzł, a nawet jedną jak na screenie, więc 500-700 zł to jest jakiś żart albo robota na zasadzie nic nie rozbieramy, nie myjemy, nie czyścimy, psikamy gdzie ręką dojdzie i będziesz pan zadowolony ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
ytong - @Kurkur: za swoje auto dostawałem wyceny po 5-7 kzł, a nawet jedną jak na scr...

źródło: kns

Pobierz
  • 0
@ytong: To już jest chore. Ile ostatecznie zapłaciłeś? Ja tu o Yarisce z 2006 XD 5k to z wymianą układu wydechowego raczej ( ͡º ͜ʖ͡º)