Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #pieklomezczyzn #zdrada #rodzina #zwiazki #samotnosc #blackpill #kobiety

Wrzucam ten filmik ze względu na wypowiedź tego człowieka, nie te wstawki na koniec z siłownią. Smutne, mega smutne. W sumie to zastanawiam się, czy dobrze, że się dowiedział. Chyba tak?

Faceci są jacy są, ale biologia jest taka jaka jest, że kobieta nie może nieświadomie wychować cudzego dziecka, a facet tak (nie mówię tu oczywiście o przypadkach podmiany dzieci w szpitalach).
Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce #pieklomezczyzn #zdrada #rodzina #zwiazki #sa...
  • 5
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Dodam jeszcze, że te kórwy z rządu zakazują robić testów na ojcostwo, bo "naruszy to porządek społeczny" we Francji przykładowo. Gdyby męzczyźni masowo robili takie testy, to by wyszła skala róchania się kobiet na boku. Ostatnio znajomy matki spotkany przypadkowo powiedział, że kobieta go rzuciła mówiąc, że to nie jego dziecko. Nie jestem za wrzucaniem wszystkich kobiet do jednego worka, ale trzeba mieć nie pokolei w głowie, żeby nie akceptować
  • Odpowiedz
  • 3
@LostHoldenCaulfield: Dlatego ja, wbrew opinii większości osób z tego tagu, nie jestem tak bardzo smutny z tego powodu, że jestem sam. Wiem, że są normalne związki. Ba, sam znam takie. Ale ilość qrestwa jaka obecnie ma miejsce, zdrad i nieuczciwości w związkach powoduje, że wcale nie mam ochoty wiązać się z kobietą.
  • Odpowiedz
Dodam jeszcze, że te kórwy z rządu zakazują robić testów na ojcostwo, bo "naruszy to porządek społeczny" we Francji przykładowo. Gdyby męzczyźni masowo robili takie testy, to by wyszła skala róchania się kobiet na boku.


@LostHoldenCaulfield: jedyny problem jaki mam z tym pomysłem, jest zbieranie danych DNA. Bo oprócz tego, że jeden mężczyzna wyprze się dziecka, to powinniśmy innego mężczyzne pociągnąć do odpowiedzialności. Chady już by się tak nie szlajały po
  • Odpowiedz