Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy Stano zdaje sobie sprawę, że spija z dziubka typa, który słynie jedynie z tego, że rozsiewa fejki i opowiada bajki.
Te jego wszystkie opowiastki można w dupe wsadzić.
#kanalzero
  • 11
  • Odpowiedz
@schweizer: Nie chce mi się, ale czasem już mnie irytuje takie hejtowanie dla zasady o jakieś dupne pierdoły. Na moje Stanowski zrobił fajny kanał, są materiały dla każdego, wszystkiego oglądać nie trzeba, i tyle...
  • Odpowiedz
@Tasde ciekawe czy Ziemkiewicz wie, że spija z dziubka typa, który słynie jedynie z tego, że rozsiewa fejko i opowiada bajki. A tak na poważnie to chyba sobie nawzajem obciągneli przed programem. Tfu na obu
  • Odpowiedz
  • 2
@OskarDeveloperski: Podałem jeden przykład, pierwszy jaki wyświetliły mi Google, tego znajdziesz więcej.
Nie bez powodu wymyślono określenie riserczu ziemkiewiczowskiego, bo takie "oj pomylił się" to on rozsiewa co chwila.
Już pominę, że ta "pomyłka" o skromne 80 lat całkowicie wypacza jego wpis, z którego ktoś mógłby czerpać wiedzę, a potem latają idioci i powtarzają, że II RP była oświecona bo tam kobiety mogły studiować a w UK dopiero od 20 lat
  • Odpowiedz
@Tasde: wymyslono w sensie pare wykopkow to powtarza xD Typ wyprodukowal miliony zdan, setki godzin wypowiedzi, tysiace tweetow i jest wielke zwyciestwo polskiej lewicy jak pomylil sie 5-6 razy xD
niesamowite jak do was nie dociera wasza wlasna glupota, jednoczenie wasi idole odbieraja "nagrode" biologicznej bzdury roku praktycznie za kazdym razem i to wtedy nie jest risercz platkowski czy risercz majostaskowski co nie? xDDD
  • Odpowiedz
  • 4
@OskarDeveloperski: Dobra, było od razu mówić, że ty z tych co mają gwóźdź w mózgu xD
Nie ma większego upodlenia intelektualnego niż sądzić, że jak ktoś nie trawi prawicowych partyjnych oszołomów, to jest lewicowcem.
Otóż nie, nie jestem z lewicy, żaden z moich "idoli" nie odebrał nigdy biologicznej bzdury roku a jego zdolności researchu to nie jest ocena wykopków tylko powszechna opinia, która ma podstawy w zdecydowanie większej częstotliwości niż 5-6
  • Odpowiedz
@Tasde: ty ale wykop istnieje dluzej niz 15 lat wiec nie wiem co to dowodzi xD no faktycznie jakis gownoblog 10 wyswietlen miesiecznie sobie wymyslil bo mial bol dupy o cos. Prawdziwy riszercz majostaskowski.
Klasycznie, ty nie jestes lewakiem ty tylko nienawidzisz fanatycznie centroprawicy, prawicy i skrajnej prawicy xD
Gwozdz w mozgu ci tkwi tak gleboko ze nawet mi zal ruszac bo zaraz ci pewnie wylaczy reszte zmyslow xDD
  • Odpowiedz