Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od razu zacznę od tego, że wpis ma mieć charakter częściowo humorystyczny, żeby jakiś stulej czy inny białorycerz się nie zesrał.

Półtora roku nie mialem #tinder, zainstalowałem w sumie z nudów i wnioski są nastepujące:

Ja: potężny "programista" (już pozycja liderska) 33lvl (ustawione mniej bo młodo wyglądam i dbam o siebie), ryj 4-5/10, ponadprzeciętnie inteligentny, zabawny, freethinker, hajs się zgadza, duże miasto wojewódzkie, no w #!$%@? dobra partia co tu dużo pisać, jakby nie to że jestem hetero sam bym był ze sobą w związku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wymagania: Od razu zacznę od tego, że niespecjalnie szukam kogokolwiek do związku, jestem dość egoistyczną i konformistyczną osobą i nie byłbym w stanie np. iść na związkowe ustępstwa ale w kontekście wymagań, nawet do zwykłych znajomości to nie ma znaczenia, więc: 20-25lvl, szczupła, nie szukam modelki ( ͡° ͜ʖ ͡°), napewno musi mieć dobre studia i pracę, totalne minimum to klepaczka Exceli w korpo, najlepiej IT, medycyna, prawo, własny biznes (nie mam na myśli robienia paznokci w domu na czarno), nie może być między nami różnicy dużej intelektualnej czy zarobkowej bo taka osoba traci od razu u mnie na atrakcyjności i będę się z nią nudził.

Metodologia: lajkowałem tylko te co mi się z wyglądu podobały w promieniu 20km max

Wyniki: ze 300 polubień, 70-100 par (gold) w 2-3tyg, proponuję spotkanie w 1 wiadomości (jak będzie jej zależało to się zgodzi/zaproponuje inny termin gdyby jej nie pasowało) bo tylko frajerzy tam piszą po kilka dni. Ja na to nie mam czasu

Wnioski i spostrzeżenia:
1. Niestety większość dziewczyn na tinderze ma słabą pracę, studia typu kosmetologia na Wyższej Szkole Robienia Hałasu, a często nie ma nawet matury.
2. Co za tym idzie, po zdjęciach to sporo jakiś brudnopisów, fot z imprez, w samej bieliźnie, jakieś tańce na rurze czy twerki, mina srającego kota na każdym zdjęciu.
3. Nieodpisywanie czy ghosting to norma.
4. Wnioski są takie, że porządnych, ambitnych dziewczyn tam jest naprawdę bardzo bardzo mało, w skali kraju możemy powiedzieć, że właściwie nie ma, więc jeżeli jesteście jakimś inżynierem czy lekarzem to sory ale tu nikogo nie znajdziecie xD
5. I od razu napiszę, nie, nie jest podobnie z facetami, bo raz: jest nas znacznie więcej rocznik do rocznika niż kobiet (demografia), dwa, dziewczyny, nawet te wykształcone czasami mają jakiś niedowład mózgu i wiążą się z jakimiś patusami więc siłą rzeczy sporo fajnych facetów jest na lodzie.

Generalnie to macie #!$%@? xD Kilka lat temu to tam było jeszcze jako tako jak dobrze pamiętam i szło się nawet ze szczupłą umówić i o czymś względnie ambitnym porozmawiać a teraz to jest istny śmietnik xD Ja konto usuwam bo swoje tam zobaczyłem ale też polecam jak macie możliwość to rozglądać się za normalnymi dziewczynami jakoś w realu bo o ile kiedyś byłem zwolennikiem teorii że na tinderze jest cały przekrój społeczeństwa (jeżeli chodzi o mężczyzn to tak jest) to obecnie uważam, że normalnych kobiet tam nie ma, bo ciężko mi byłoby uwieżyć że to co tam jest to jest reprezentatywna próbka xD

#randkujzwykopem #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
obecnie uważam, że normalnych kobiet tam nie ma, bo ciężko mi byłoby uwieżyć że to co tam jest to jest reprezentatywna próbka


@mirko_anonim: oczywiście, że jest reprezentatywna - większość młodych kobiet miało, ma, lub będzie miało tindera

jakoś dziwnie piszesz, że tam niema kobiet na poziomie i inteligentnych - a może, zwyczajnie one Tobie się nie wyświetlają bo algorytm uznał że nie jesteś stosowną dla nich partią :P ?

moim zdaniem
@mirko_anonim: Musiałeś nauczyć algorytmy żeby pokazywały Ci takie profile, ponieważ moi znajomi mają zupełnie inne doświadczenia. Co więcej jeden znajomy programista już jest po ślubie z kobietą która poznał przez tindera i nie ma między nimi różnić w wykształceniu, czy dobrej pracy. Drugi mój dobry kolega, też programista od dwóch lat jest w związku z dziewczyną bardzo podobna do niego, po prostu idealnie się dobrali. Moja przyjaciółka aktualnie jest w związku
moim zdaniem nawet jakbyś zmniejszył wymagania i lajkował większość lasek to i tak byś miał taki sam albo i gorszy odbiór tej apki - to jest apka dla kobiet i dla kolesi 7/10+


@Dietetyq: pieknie napisane, tez postrzegam tindera jako apke do 2 celów:

1. Do seksu dla kobiet i przystojniaków
2. Do wyciagania pieniedzy (pakiety premium) od inceli w wyparciu (aka normików)
@przegryw162cm: tak niestety to wygląda - a nie zawsze tak było

pierwszy raz tindera zainstalowałem bodaj w roku 2016 (z tego co widzę jest w PL od 2014 a światowa premiera 2012) i wtedy to faktycznie ładnie działało, jakbym miał wtedy lepsze obycie to byłoby miodzio

absolutnie nie trzeba było mieć wtedy premium (firma dopiero zbierała userów i zachęcała do korzystania) PLUS ten algorytm był na tyle łagodny, że tych par