Wpis z mikrobloga

@Xefirex: no pisze to gabrysia ktora co tydzien ma innego fagasa czyt. jest puszcalska kur... to nie kobieta tylko worek sper.,.. nic nie warta scier... wiec niech sobie pisze oc chce i zyje tam w swoim wymagionwaym swiecie zalanym sperm...
  • Odpowiedz
@Xefirex: Właśnie między innymi za to kocham internet, ludzie sami pokazują w nim publicznie, że są debilami. Gabrysia to może co najwyżej zamknąć swoją głupią mordę i zapytać się mnie za 5-7 lat jak jej oczekiwania już trochę zejdą czy płace kartą czy gotowką w sklepie.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 Takie Gabrysie prędzej założą Only Fansa albo zaczną dawać d00py Januszom za 200 zł niż pójdą do uczciwej pracy. Wystarczy poczytać fora na babskich portalach. Dla nich większą ujmą jest praca w Lidlu albo Rossmanie niż dawanie tyłka 50-letniemu, spoconemu i cuchnącemu wódą Tadkowi, który właśnie skończył pracę na budowie i chce w weekend odreagować.
  • Odpowiedz
@Lambo994: Generalnie problem jest taki, że patologia wśród młodych kobiet jest ogromna, ale się ją pomija nieustannie. Dziś czymś na porządku dziennym jest to, że 17 latki sprzedają swoje zdjęcia żeby zarobić na nowe buty albo kurtkę, kosmetyki. a później wow bo takie osoby nie znają wartości pieniądza.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: pamietam to oburzenie na forach jak ktos wrzucil artykul, ze UE bedzie wymagac potwierdzenia tozsamosci. Wystarczyl FB i kazdy sie podpisuje swoja morda pod wypocinami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Xefirex taka żona/partnerka to element nadający się jedynie do wystawienia przed drzwi. Juz #!$%@? od zdrady itp - różnie w życiu bywa i obie płcie są tutaj takie same. Ale 'macie na nas tyrać' to hasło przelewające czarę goryczy. Do KUBŁA. porada dla ojców: ogarnijcie wasze pociechy, by coś z nich konkretnego wyrosło. Pewnika nie ma żadnego, ale jak widzę chłopów którzy uciekają przed dzieciaki, zwłaszcza córkami to mi się nóż w
  • Odpowiedz
@Maximus_Wykopus_Dickus: Miałem w klasie dokładnie w liceum taką Gabrysie tyle, że nazywała się Patrycja. Facet musi a poźniej się okazało, że jest prostytutką i na nowego Iphona zbierała na przykład na kolankach w klubowych kiblach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz