Wpis z mikrobloga

@polock: spojrzalem, przykladowe komentarze - przetlumaczone google translatorem z ukrainskiego wiec sorry za bledy:

Dlaczego nie zasłaniać nieba traktorami, a nie nimi, rolników trzeba było wypuścić... Tak dobrze blokowali pomoc wojskową i materiały opałowe.

Przepraszamy za hałas 🙏 możemy w jakiś sposób wam pomóc z Ukrainy?

i nie martw się, masz silnych rolników. Możesz dać nam F-16

Rolnicy prawdopodobnie będą musieli zmienić pieluchy.

Mam nadzieję, że nie zakłócamy Twojego snu?

🤡🤡
  • Odpowiedz
@polock beznadziejnie krotkowzroczna polityka Zelenskiego i oligarchów wcześniej czy później musi czymś takim skutkować. Ukrainie dwa lata wmawiano że walczą o Europę i świat, że Zachód za mało pomaga, że się należy, że powinno się robić wszystko pod nich bo mają wojnę. Już od pierwszego zgrzytu że zbożem w tamtym roku wiedziałem że prędzej czy później kompleksy wymieszane z wysterowanymi w odpowiednich kierunkach emocjami będą czymś takim skutkowały. Ciekawe czy jak już
  • Odpowiedz
przecież to ruskie trollkonta


@bandera: Część pewnie tak, ale nie wszystkie. No i napisane po ukraińsku, a nie po rosyjsku, rosjanie często nawet nie próbują pisać po ukraińsku, bo zakładają, że wszyscy ukraińcy i tak piszą po rosyjsku.
  • Odpowiedz
@bandera: akurat to już trochę wybielanie ukrów i udawanie, że to deszcz pada jak plują. Media rządowe (a tam tylko takie są) grzali u nich do pożygu temat zamkniętych granic w obrzydliwy antypolski sposób, więc tutaj nawet już ruski trollkont nie potrzeba, bo ukrainski rząd sam #!$%@?ł za nich robotę i teraz widać efekty jak np w tych komentarzach ;)
  • Odpowiedz
@aleksc nic się nie stało, ze użyłeś translatora. Te komentarze były pisane z jego użyciem. Cały Twitter jest zasrany ruskimi, ale akurat ukraińskie komentarze miałyby być wiarygodne? XD
  • Odpowiedz
@polock: @volodia @Blahhblahh @djtartini1 @FENOMENALNY_CZARODZIEJ @aleksc W dupie to mam chwilę temu był news, że ruskie trollownie produkują miliony tweetów miesięcznie a ja tam będę na tym budował swój obraz ukraińców pod anonimowymi wpisami pod randomową wrzutą. Mądrzejszy Polak nie budował swojej wizji świata opierając się na utożsamianiu się z kaczyńskim i morawieckim i TV PiS i mądrzejsza część Ukraińców też tego nie robi (w sensie nie utożsamia się ze swoimi
  • Odpowiedz