Wpis z mikrobloga

#wychowanie mój stary odszedł se na 15 lat po czym zaczął się interesować moim wychowaniem (gdy miałem 26) i zaczął wylewać żale że nie jestem taki jaki on by chciał bym był. Jak to możliwe że skoro jestem jego synem to nie jestem taki jak on i jak to wgl że nie robię tego co on, że sam z siebie nie chce zakładać biznesu, być katolikiem, patriotą i #!$%@? w jednym. Normalnie a potem po rozliczeniu jego życia i dokonań milczy od roku. Bezczelność w najczystszej formie. Mieć kogoś w dupsku przez tyle lat i jeszcze mieć czelność kogoś rozliczać że jest taki śmaki i owaki.
  • 20
@jan-kopec: pociągniej go o alimenty starego wygę, mam nadzieję że mój stary którego nigdy na oczy nie widziałem bo zdradził matkę jak jeszcze byłem w jej brzuchu i nigdy ze mną kontaktu nie szukał się nigdy do mnie nie odezwie bo bym go chyba #!$%@?ł gołymi pięściami
  • 1
@Uuroboros: alimenty już dawno ściągnięte. Wszystko od pajaca zabrane co było prawnie możliwe. Szkoda że już dawno przejedzone, bo jako gnojek nie miałem dostępu do tej kasy. A późniejsze poszły na "samodzielne życie". Nic mi nie jest prawnie już winien
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 2
@s3kawka: kiedyś rozkręcił biznes poligraficzny z poziomu jednej maszyny w domowym garażu do poziomu firmy z kilkoma oddziałami w różnych miejscowościach. Po jakichś 10 latach - czy nawet mniej - wszystko poszło w #!$%@? (nie jasne przez kogo, ale wszystko wskazuje że przez jego brak kompetencji i niemodernizowanie zakładów oraz osobiste pijaństwo) i został z ogromnymi długami. Od tamtego czasu nadal wmawia wszystkim że ma firmę, jest prezesem a czasami ma
  • 1
@racjonalista85: Że z matką nie mógł się dogadać, i nie po to wziął sobie prostą babę żeby mu fikała, tylko po to żeby się go słuchała a ona za to była do rządzenia. A on nie jest taki żeby się bić z babą tylko on jest spokojny człowiek to odchodzi. A że on jest spokojny to on czekał aż dorosnę i się sam odezwę. LOGIC. Miałem 8 jak odszedł. ale się
@jan-kopec w latach dziewięćdziesiątych każdy kto miał chociaż minimalną ochotę mógł zakładać własny biznes. Tylko chcieć, bo nic nie było a popyt ogromny. Niech teraz spróbuje zacząć jeszcze raz z jedną maszyną w garażu.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.