Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Zobaczycie jak tylko #wojna zacznie na poważnie pukać do naszych drzwi, to wtedy zobaczycie masowy eksodus #rozowepaski na zachód.

to wy Mariusze i Bartki sobie walczcie z ruskimi, a my spadamy na zachód, bo mokebe, alvaro, hans, jeff i jens muszą dokonać na nas aktu inseminacji bezpośredniej.


Tak będzie, mówię wam.

#takaprawda #przegryw #blackpill #redpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: @anonanonimowy321: @magdalena-gaska Nasza ustawa o obronie ojczyzny nie różnicuje poborowych na kobiety i mężczyzn, w przeciwieństwie do tego co było na Ukrainie. Ergo, jeśli w Polsce będzie wojna, to polskie witaminki mogą zapomniec o opuszczeniu kraju, bo nikt ich nie wypuści i nikt stąd nie wyjedzie.
Kaczyński co prawda obiecał, że kobiet nie będą powoływać, ale Kaczyński już nie rządzi, Tusk niczego nie obiecywał, a mąż Anny Applebaum wprost
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP):
@Glikol_Propynelowy: jak przyjdzie co do czego to i tak je puszczą, bo jak to tak, żeby kobieta ginęła w okopie z wyrwanymi flakami od odłamków moździerza?! Puszczą je i będą robić za zasób reprodukcyjny dla facetów z zachodu, tak jak to teraz robią ukrainki.


· Akcje:
  • Odpowiedz
jak przyjdzie co do czego to i tak je puszczą


@mirko_anonim: Ale zdziwko zaliczycie jak przyjdzie co do czego xD. Nie po to robią taka, a nie inną ustawę, żeby później zmieniać zdanie. Gdyby chcieli wypuszczać kobiety z kraju ogarniętego wojna, to zawarli by to w ustawie o obronie ojczyzny, nikt nawet nie miał takiego pomysłu, mimo wielu poprawek zgłaszanych do tej ustawy. I żeby nie było, ja tego nie pisze,
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): No, bardzo rozsądnie, ja już dawno jestem poza Polską, nawet obywatelstwo innego kraju zrobione, a w ogóle to każdemu proponowałbym wyjazd za granicę na parę lat żeby sprawdzić czy aby inny kraj nie pasuje do was przypadkiem lepiej niż taki w którym się losowo urodziliście.


· Akcje:
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ale to faceci facetom karzą iść na wojnę, ile jest kobiet wśród decydujących o tym? Z moje strony mogę życzyć wam i sobie żeby była równość i normalności, też mam przecież w rodzinie facetów, nie chce żeby zdychali za kawałek ziemi
  • Odpowiedz
@magdalena-gaska: Te pierdoły, że to mężczyźni są odpowiedzialni za wojnę możesz sobie wsadzić. Statystycznie to królowe wywołały więcej wojen niż królowie.

Dowód: https://www.economist.com/europe/2017/06/01/who-gets-into-more-wars-kings-or-queens

A dzis za współczesne wojny odpowiadają kobiety. Tak, kobiety są na wszystkich najważniejszych stanowiskach militarnego kompleksu największego mocarstwa i tak jest już od lat:
Dowód:
https://www.politico.com/story/2019/01/02/how-women-took-over-the-military-industrial-complex-1049860

Także tego, stfu.
  • Odpowiedz
@Rebbe_Kcewasch_Hajs ale ja nie napisałam kto historycznie jest odpowiedzialny za wojnę
Tak, na pewno u nnas teraz w razie konfliktu kobieta wywoła wojnę, kobieta podejmie decyzję, że tylko mężczyźni mają walczyć, kobieta Cię doprowadzi do woja i otworzy granicę dla kobiety żeby mogły #!$%@? .
  • Odpowiedz
ale to faceci facetom karzą iść na wojnę, ile jest kobiet wśród decydujących o tym?


@magdalena-gaska: Tu napisałaś. A ja powiedziałem, że ani w przeszłości nie było to prawdą, bo statystyka wskazuje, że kobieta u koryta chętniej wywołuje wojnę ergo "każe iść mężczyznom na wojnę" oraz dziś kobiety są na stanowiskach decyzyjnych i będą robić to samo co robiły w przeszłości. Wojna w Syrii to był pomysł Nuland, Power, Rice, Clinton.
  • Odpowiedz