Wpis z mikrobloga

Wow, w #dragonsdogma2 dodali mikrotransakcję w dniu premiery. Za kryształki można kupić sobie np. szybką podróż (bardzo limitowaną w grze, rzekomo design choice) i... możliwość zmiany wyglądu.
Jeden slot na zapis. Nie można zacząć nowej gry.

Okazuje się, że beznadziejna optymalizacja to nie największa czerwona flaga tej gry.

#gry #ps5 #xbox
Theos - Wow, w #dragonsdogma2 dodali mikrotransakcję w dniu premiery. Za kryształki m...

źródło: obraz_2024-03-22_072702360

Pobierz
  • 58
@Theos:
Jeszcze nie zapominajmy, że gra ma Degóvno.

Nie wiem dlaczego był taki hype na ten tytuł. Jak czytam recenzje to widzę, że błędy poprzedniczki są powtarzane - drętwe dialogi towarzyszy, nudna fabuła, ogromna ilośc czasu spędzona na bieganiu (czy też chodzeniu bo zaraz się stamina kończy...). Tutaj jeszcze dodatkowo płatna szybka podróż. I to wszystko za cenę gry AAA. Trzymajcie mnie xd
Za kryształki można kupić sobie np. szybką podróż (bardzo limitowaną w grze, rzekomo design choice) i... możliwość zmiany wyglądu.


@Theos: pięknie nasrane na twarz graczom. Ciekawe czy bojkot zadziała, ale pewnie gówno da jak zawsze - przykład to jak Activision sra bez opamiętania graczom, a oni i tak to łykająXD
@Theos: Też mnie odrzuca mocno ta pazerność. Ostatnio widziałem w promocji grę która od dawna chciałem kupić, już miałem płacić ale na ostatnim ekranie gdzie była opcja zakupu wyświetlały się na dole w proponowanych dodatki do gry i było ich że 40 w cenach od 30 zł w górę. Widząc coś takiego mam wrażenie że podstawa będzie bardzo uboga i mi się odechciało.