Wpis z mikrobloga

Dokładnie 4 tygodnie od przejścia na jedzenie takie jakie mogę jeść. Odrzucone to czego nie mogę ( przy niedoczynności tarczycy) i efekty są.
4 tygodnie i 11,5 kg mniej i to bez większego ruchu. Na rower jeszcze tak porządniej nie wsiadłem :)
#chwalesie
  • 24
  • Odpowiedz
@polock: 11,5kg to jakieś 100000 kcal deficytu, czyli 25000 kcal deficytu na tydzień, czyli jakieś 3500 kcal deficytu na dzień xD
  • Odpowiedz
@exoone: w pierwszym miesiącu często są takie efekty, w kolejnych dwóch miesiącach jak schudnie po 3kg to będzie dobrze i prawidłowo.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@reebok75424255 przywaliło, ale kilogramów do przodu. @maniok zdrowy, spokojnie :) wszystko jest ok, badania mam super. @shrKEK wykluczyłem warzywa kapusciane, sałatę, kalafiory, brokuły, ziemniaki itp.. Jem wysokobialkowe pożywienie, bez laktozy, z mies wykluczona wieprzowina, zamiast tego wołowina, ryby i drób ( jem głównie indyka). Słodkie też jest. Nie jestem zwolennikiem jednego posiłku czy składników. Jem wszystko poza tym wymienionym. Niestety przy niedoczynności, która w moim przypadku pojawiła się po operacji wycięcia 10cm
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@LifeArtist guz 10 cm w zupełności wystarczył, leki które biorę - póki co dawkowanie mam zwiększane z każdą wizyta u lekarza. Do ideału TSH mam jeszcze trochę.
  • Odpowiedz
11,5kg to jakieś 100000 kcal deficytu, czyli 25000 kcal deficytu na tydzień, czyli jakieś 3500 kcal deficytu na dzień xD


@Bover: jak Ci to wyszło? przyjąłeś, że utrata wagi to to 100% tkanki tłuszczowej, prawda?
  • Odpowiedz