Wpis z mikrobloga

Taka ciekawostka którą znalazłem na stronie Maison Margiela - oryginalna odpowiedź zespołu udzielona jednemu z użytkowników, który skarży się na kiepską trwałość By the Fireplace Special Edition:

"Hi There! Thank you for trying our REPLICA By the Fireplace. Fragrance is intensified by the warmth of your own body. Apply in the creases of your knees and elbows for a longer-lasting, stronger scent. After applying, avoid rubbing or dabbing skin. This breaks down the fragrance, causing it to wear off more quickly. If you prefer placing fragrance on your wrists, be sure to reapply after frequent hand-washing, as this tends to rinse off the scent."

"Witaj! Serdecznie dziękujemy za wypróbowanie naszego zapachu REPLICA By the Fireplace. Aromat ten rozwija się i wzmacnia pod wpływem ciepła Twojego ciała. Najlepiej aplikować go w miejscach, gdzie skóra się zagina – na przykład w zgięciach kolan czy łokci – aby zapach utrzymywał się dłużej i był bardziej intensywny. Po nałożeniu, staraj się nie pocierać ani nie klepać skóry, gdyż może to osłabić moc zapachu, skracając jego trwałość. Jeżeli preferujesz nakładać perfumy na nadgarstki, pamiętaj, aby odświeżyć zapach po każdym myciu rąk, które może spowodować jego zmycie."

Czy często psikacie sobie zgięcia kolan? :)

#perfumy

npwjsn - Taka ciekawostka którą znalazłem na stronie Maison Margiela  -  oryginalna o...

źródło: temp_file4062688688136910564

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bonsoul jeśli rzeczywiście jest tak jak mówisz, że opsikiwanie sobie tyłu nóg ma sens to w porządku - po prostu wydawało mi się to mocno dziwne... ale człowiek się uczy całe życie :)
  • Odpowiedz
@npwjsn:

Słyszałem z 100 razy by psikać na zgięcia łokci albo przy kolanach i po długim czasie spróbowałem wykorzystać te metodę bo zawsze wydawała mi się głupia. I wiecie jak bardzo się myliłem? Wcale. Strata perfum, normalnie walcie wszystko na kark i obojczyki bo to jedyne sensowne miejsca XD
  • Odpowiedz