Wpis z mikrobloga

#tenis
Tak se myślę to ten zmarły partner Sabalenki się #!$%@?ł w bagno. Dla młodej zostawił rodzinę. Zakochał się tak że wszystko postawił na miłość? Pewnie #!$%@? mu wysokie alimenty. Saba go olała, z klubu w którym pracował zwolnił się. Tak nie płacili na czas. Obudził się z ręką w nocniku.
Saba gra dalej, czy to znaczy że nie pójdzie nawet na jego pogrzeb. Na pogrzeb człowieka który dla niej życie przegrał? Słabe to jest z jej strony.
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@biauekWladcaJajek piszę do tego co ktoś wcześniej tu pisał że trzeba zrozumieć karyne że się nie wycofała. Bo ma prawo rzucić gostka. Co tu jest do zrozumienia. To pełne wyrachowanie z jej strony.
Mam nadzieję że się jaśniej wyraziłem
  • Odpowiedz
@figus102: może zakładać, że i tak odpadnie wcześniej, albo że się wycofa w trakcie, albo ustalić z rodziną termin pogrzebu na po turnieju (bo i tak ma być w Mińsku, więc pewnie formalności będą długo trwały)
  • Odpowiedz
@figus102: ale my nie wiemy jak było naprawdę, typ podobno nadużywał alkoholu, może robił Sabalence częste awantury, ta moze miala tego dosc i go zostawila, tego nie wiemy. Tak naprawdę to my nic nie wiemy i pewnie się prawdy nigdy nie dowiemy.
Pogrzeb ma się odbyć w Mińsku, jak Saba wjedzie na Białoruś to pewnie już jej stamtąd nie wypuszczą xDD więc obstawiam, że na pogrzebie jej nie będzie.
  • Odpowiedz
jak Saba wjedzie na Białoruś to pewnie już jej stamtąd nie wypuszczą xDD więc obstawiam, że na pogrzebie jej nie będzie.


@Yyyyywtf: na pewno skoro tak jak Kołcow widnieje na liście poparcia dla Łukaszenki...
  • Odpowiedz