Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@silent_unknown: w niektórych miastach udało się uciszyć bezsensowne walenie w dzwony, ale to wymaga wielu petycji, ogarniętego człowieka na stanowisku burmistrza/starosty/prezydenta i przede wszystkim zlaicyzowanego społeczeństwa wokół

Starosta określił dopuszczalny poziom hałasu (55 dB), a parafia musiała „ograniczyć negatywne oddziaływanie na środowisko, jakie powodują dzwony”.

„W praktyce oznacza to wyłączenie dzwonów lub postawienie ekranów dźwiękochłonnych. Parafia musi też wykonać pomiary emisji hałasu podczas pracy dzwonów do 30 czerwca 2023 i przedłożyć
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@silent_unknown: chyba cię nigdy darcie ryja przez głośniki z minaretów nie obudziło w arabskich krajach mordo ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to pierwsze bardzo wcześnie rano, można zawału dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@silent_unknown: ja mam ze 200 metrow koscioł nie wkurza mnie wg dzwony wkurza mnie to ze jak jest lato otwarte okno mam tam morde przez głosniki wydziera ryjca echo idzie takie że mam msze w chacie bo oczywiscie połowa ludzi zamiast w srodku siedziec to na dworze z wózkami albo tak o na dworze postać i pogadać z kumplami stare chłopy po 40 50 lat to im głosniki na dworze zamontowali
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.