Wpis z mikrobloga

@revoolution jeśli palisz medyka w jointach to marnujesz materiał tylko. Apteczny skun jest tak dobrej jakości i tak drogi że palenie go to zwyczajne marnotrawstwo. Kup se waporyzator. Zdrowiej, taniej, na dłużej starcza, lepiej wchodzi i czuć różnicę między strainami.
  • Odpowiedz
@MazurskiSmak: #!$%@? tam czuć, wszystko zależy co se tam we łbie, ty w to wierzysz, a my palimy 10lat od holenderskiego po Kalifornię do hówna z apteki i szczerze to ściema w #!$%@? xdd przesuszone topy z łodygami i trichomy w opłakanym stanie nazywasz jakością xdd na outdorze bez nawozów lepsze wyroslo ziomkowi ;)
  • Odpowiedz
@MazurskiSmak: testowane było wszystko, te nazewnictwo jeszcze lepsze, sam psikałem terpenami i mówiłem ze te blueberry i zachwyceni jakie dobre, a to #!$%@? gruz po 3€ byl. Ćpuny we wszystko uwierzą, tak jak zioło na bóle kręgosłupa xdd
  • Odpowiedz
@MazurskiSmak: ale co to ma za znaczenie czy to medyk czy nie medyk xd nie ma żadnej różnicy, ja nigdzie nie napisałem że używam medyka, po za tym przy mojej tolerancji to musiałbym takiego waporyzatora użyć trzy razy pod rząd
  • Odpowiedz