Wpis z mikrobloga

Szukam czegoś w miare małego max do 6,2" najlepiej czysty android. Tel ma służyć do dzwonienia i przeglądania neta. Coś, na co nie będę musiał naklejać durnych szkiełek i ubierac w zabezpieczenia. Taki żebym nie musiał kupować bojówek aby go nosic ze sobą.
Aparat i bebechy mnie nie interesują. dobrze zeby było wsparcie na 2/3 lata. tzn upgrade systemu. Kiedyś nokia oferowała coś takiego ale niestety dzis ich smartfony to 6,5" minimum. Wiem, że sa ajfony z długim wsparciem i malymi wyświetlaczami, ale płacić 4-5k za możliwośc dzwonienia i obsługę tel jedną ręką to troche przesada.
#smarfony #telefony #android
  • 15
  • Odpowiedz
Wiem, że sa ajfony z długim wsparciem i malymi wyświetlaczami, ale płacić 4-5k za możliwośc dzwonienia i obsługę tel jedną ręką to troche przesada.


@Dyfjatko: W przypadku androida cena będzie podobna, pixel, Samsung s23
  • Odpowiedz
  • 0
@cysiekw: no wiem. spr te telefony. jakiś absurd, Za czystego andka płacisz wiecej niż z #!$%@? nakładkami. S23 to chyba nie czysty andek tylko nagładka ui czy jakoś tam. Zastanwiałem sie nad nastepcą s24. ale to ciągle nakładki i chyba obudowa nie jest zbyt wytrzymała. Chociaż w tym ost mogę się mylic
  • Odpowiedz
@Dyfjatko: ja jestem biedakiem, używam telefonu do dzwonienia, internetu jako że cebulą zawsze śmierdziałem siedzę na dla większości starym trupie z którego jestem mega zadowolony. Samsung S10e, LineageOS 20 z andkiem 13, jedną łapą obsługa telefonu. Jak bym coś miał teraz kupić w podobnym rozmiarze to raptem jeden model jest na rynku, Zenfone 10

https://www.kimovil.com/pl/porownac/asus-zenfone-10-16gb-256gb,motorola-edge-30-neo-global-8gb-256gb,samsung-galaxy-s10-lite-snapdragon
  • Odpowiedz
  • 1
@JeszczeZyje: Bardzo mocno się zastanawiałem nad zenfonem i czekałem na najnowszego.Ale asusu wypierdzielił 6,7" XD no i to słabe wsparcie tylko na dwa systemy do przodu. za ponad 3k i roczny tel to chyba troche słabo. Ostatecznie Chyba zdecyduję się na S23. Długie wsparcie. Niestety minusem jest brak czystego andka. Ale może jakies nakładki sie znajdą.
  • Odpowiedz
  • 0
@rukh: Najważniejsze to minimalizm w telefonach. Ale dzis niestety trzeba ciągla chodzić na kompromisy jak chce sobie coś człowiek kupic. Także wybór padł na s23 bo to praktycznie to samo co s24 ale za to mniejszy:) i tańszy o klocka. Edge 40 to jest wielki tel. Zastanawiałem się nad edge 30 ale ten to wsparcie ma chyba tylko rok. ale za to cena jest bardzo atrakcyjna
  • Odpowiedz