Wpis z mikrobloga

#lidl #biedronka
Hej, #auchan aspirujecie do tego, że jesteście taki ludzki sklep. Wprowadziliście jakieś tam godziny dla osób ze spektrum autyzmu. Światła przygaszone, bez darcia reklam. A co pare tygodni przestawiacie wszystkie towary na półkach po całym sklepie. Jesteście #!$%@?ęci. Nawet na tym dziale z wędlinami, co sie nie da go przestawić to musicie zamieniać miejscami szynkę z kiełbasą.
  • 6
  • Odpowiedz
@hans-olo-olo bez kitu. Jak ja ich za to nienawidzę. W moim Auchan ostatnio zrobili lustrzane odbicie na artykułach do higieny a najważniejsze rzeczy czyli chusteczki itp dali na sam koniec od głównej alejki. Wrrrr
  • Odpowiedz
@hans-olo-olo oezu, ale by mnie #!$%@? strzelił. Ja nawet jak chodzę tylko do Lidla, a trafi się taki co ma #!$%@?ęty układ (w prawym końcu sklepu są przyprawy i zupki, zamiast wędlin i serów) to dostaje padaczki xD
  • Odpowiedz
@hans-olo-olo: niestety chodzi o to byś się nie przyzwyczajał do produktów które bierzesz zazwyczaj i wiesz gdzie są tylko zwiedził cały sklep i wziął coś dodatkowo "przy okazji"
  • Odpowiedz
@hans-olo-olo: Ja w Lidlu ostatnio kilka razy przeszedłem wzdłuż dział drogeryjny w poszukiwaniu pieprzonych chusteczek, a oni je wszystkie dali w boczne alejki chociaż wcale nie były w promocji.
  • Odpowiedz