Wpis z mikrobloga

Dla mnie to trochę nieteges, że Jaca tak bardzo tępi postawę arcykury, który to wykazał skruchę przed sądem i w dużej mierze przyczynił się do zebrania dowodów na jeszcze większych gangusów i zwyroli, którzy krzywdzili wielu ludzi.
Ja tam propsuję każdego gangusa, który #!$%@?ł się na kolegów, którzy dzięki temu ponieśli zasłużoną karę i zostali wycięci niczym rak z tkanki społeczeństwa.
#famemma
  • 5
@LordKutanga: Taki z niego nawrócony, że w 2021 dostał 17 zarzutów od wymuszeń przez zlecania kradzieży do “udostępniania środków psychoaktywnych”. Nawet nie udawał i chciał iść na ugodę z prokuraturą, sprawy chyba dalej się toczą.
Po #!$%@? pershinga zaczął się bać, do tego może byl trochę kumaty i zrozumiał, że ciągle strzelaniny wybuchy i rozboje na przypadkowych ludziach nie potrwają za długo bo szum jest za duży a i społeczeństwo ma
@GoodGuyChucky93 Nie będę rozwodził się nad jego motywacjami, czy tym czy się zmienił. Generalnie chodzi mi o to, że Jaca #!$%@? go nie za to o czym napisałeś, tylko za sam fakt #!$%@? się na kolegów z Pruszkowa. Ja uważam, że nawet jak taki gangus uniknie kary, ale pójdzie za to siedzieć 10 innych, jeszcze gorszych, to jest to i tak dobry deal dla ogółu.
@LordKutanga: Jackowi odpoerdala i ja to mówiłem już dawno, zmarło mu dziecko #!$%@? wie może jakoś się o to obwinia. Sam za uszami ma dużo i do freaków wjechał motywem gangusa z lat 90, do tego latały jakieś historie z wałcza.
Jak zrobiła się nagonka na gangsterskie klimaty to poszedł w patriotyzm, występ w sprawie dla reportera i zgrywanie aktora.
Ostatnio tutaj mówiłem, że z każdą wygraną coraz bardziej go odkleja