Wpis z mikrobloga

Ale mnie wkurzają już ci rolnicy. Ja rozumiem protesty protestami ale co im da że taki zwykły chłop jak ja będzie stał w korku. Tylko przez to mam problem w kołchozie że się spóźnię bo nikogo nie obchodzi że jakiś zwykły robol też musi przez te korki przejechać do pracy. I potem tak samo nie mogę sobie w spokoju dojechać do domku i odpocząć tylko stoję 2h w korku bo innej drogi objazdowej nie mam jak niektórzy. I to jeszcze w jakimś powiatowym zadupiu w polsce D. Szkoda strzępić ryja ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #feels #strajkrolnikow
  • 9
  • Odpowiedz
@423frewq4f23: I co ten oskariat w ramach swoich protestów osiągnął? Dostali skrobankę na życzenie? Nie, zostali użyci za to jako podkładka dla platformianych mediów do uzasadnienia narracji o społecznym sprzeciwie wobec pis
  • Odpowiedz
  • 0
I co ten oskariat w ramach swoich protestów osiągnął?


@77023: no przez ich protesty głównie pis przegrał wybory. A co jak narazie mają rolnicy z blokowania dróg w powiatowych gównomiastach?
  • Odpowiedz
@423frewq4f23: czyli nic nie osiągnął, bo w ich sprawie nic się nie zmieniło. Tymczasem rolnicy na chwilę obecną dostali deklaracje wycofania się z części zapisów zielonego ładu
  • Odpowiedz
  • 0
@77023: no to deklaracje to oni też dostali i skrobanka ma być podobno głosowana 11 kwietnia jeśli dobrze pamiętam... Ponadto tamci mieli władze przeciw sobie a ci taką która ich podobno popiera.
  • Odpowiedz
@423frewq4f23: I np jeszcze ludzie mają dawno umówione wizyty u lekarza itd i problem żeby dojechać.....
@Szary_Anon Dobra taka logika blokujmy drogi zwykłym ludziom jadącym do pracy, do szpitala itd nie w centrach miast gdzie są widoczni dla polityków tylko przy zjazdach z dróg, wjazdach do miast itd to tylko #!$%@? i utrudnianie życia innym zwykłym ludziom. Logika żeby był widoczny. Dobra to mam pomysł w sierpniu będziemy blokować drogi na
  • Odpowiedz
@Olbor: Protest w centrach miast? Prezydent Wrocławia zabronił wjazdu traktorami do miasta, podobnie niedawno postąpił prezydent Warszawy.
Protest musi utrudniać funkcjonowanie państwa, oddolne protesty w wielu miejscach są silniejszą formą nacisku, w dodatku łatwiej kontrolować, czy nie pojawi się jakiś prowokator.

Ty byś chciał blokować drogi rolnikom w ramach zemsty, nie dlatego, żeby to miało wywrzeć wpływ na rządzących. Rolnicy blokują ważniejsze drogi dlatego, że utrudnia to funkcjonowanie państwa. Nie celują
  • Odpowiedz