Wpis z mikrobloga

  • 21
@deletenomads: Ja stosuję taką heurystykę: jeśli ktoś obcy odzywa się do Ciebie w Internecie (a w szczególności jeśli ma na profilowym zdjęcie atrakcyjnej kobiety) i proponuje łatwy zarobek, to jest to wał. Polecam to samo
  • Odpowiedz
  • 8
@deletenomads:
Bardzo trudno jest znaleźć osobę, która zechce schylić się po dniówkę $250, dlatego trzeba wypisywać losowo do osób na komunikatorach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Odkąd stało się jasne, że to nie network-piramida, to straciłem zapał do rozmowy z nią, więc nic więcej Ci niestety nie powiem
podrywacz1 - @deletenomads: 
Bardzo trudno jest znaleźć osobę, która zechce schylić s...

źródło: ntm2

Pobierz
  • Odpowiedz
@podrywacz1: Oszustwo to opiera się o kryptowaluty. Wcale nie chodzi o jakieś boostowanie kont klientów, ale założenie konta na giełdzie, oczywiście z kodem, który poda "pracodawca". Zresztą, USDT to nie dolar, tylko właśnie waluta, którą się działa w branży krypto. Im ktoś jest głupszy, tym więcej straci kasy w tej "pracy".
  • Odpowiedz
@podrywacz1: Do mnie też jakaś laska wypisywała, tylko akcja była na kanały YT. Nawet mi coś przesłały za wykonanie paru zadań, ale ani centa im nie wpłaciłem a takie zadania także były.

Jeszcze na czacie się deklarowali, jak zarobili aby być bardziej autentycznym...
  • Odpowiedz