Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć jesteśmy 4 lata w związku już początkowo ona naciskała żeby mieć dostęp do mojego telefonu zgodziłem się na obustronny dostęp, po 4 latach teraz jak przeprowadziliśmy się do innego kraju ona mówiła że już nie chce takich kontroli i zmieniamy hasła wszędzie za każdym razem telefon zabiera ze soba czasami odwraca go w drugą stronę nie wiem co mam o tym myśleć. #zwiazki #relacje #zdrada



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 30
@ciezki_przypadek: gdybym nie sprawdził babie telefonu to bym się nie dowiedział, że piszę z jakimś chłopem i jestem tylko kolegą/znajomym. Szmata dostała w łeb i podziękowałem za taki "związek". Gdy ktoś ma podejrzenia, że coś jest nie tak to jak najbardziej zalecam sprawdzenie co się #!$%@? za naszymi "plecami".
Chyba, że komuś odpowiadają związki równoległe lub jakiekolwiek formy zdrady to wierzcie dalej w uczciwość dzisiejszych kobiet.
@czescmampytanie: Kobieta, jeśli jej ulegasz w tego typu sprawach, nigdy nie będzie cię szanować. Jej nie chodziło o dostęp do jego telefonu, ona sprawdzała co to za facet i czy ma jaja żeby postawić na swoim. One tak definiują mężczyznę. Jak podrośniesz, może zrozumiesz.
@nieaktywny_88: Sprawdziłeś, bo miałeś podejrzenia, czy sprawdziłeś bo masz manię kontroli? Współczuję, że coś takiego Cię spotkało, ale poważny związek bez zaufania z obu stron z góry jest skazany na porażkę. A maniakalne sprawdzanie zawartości telefonu partnerki czy partnera to jakaś paranoja. Jak druga połówka oczekuje czegoś takiego jak swobodny dostęp do telefonu, maila czy sieci społecznościowych, to znak że trzeba się ewakuować ¯\(ツ)/¯