Wpis z mikrobloga

w jaki sposób jej nagie zdjęcia wpływają na jakość leczenia


@Alakecz: czy ktoś zdrowy na umyśle wrzuca swoje nagie fotki do neta? Psychiatra nie jestem, ale odpowiem: nie. Zawsze za czymś takim idą mniejsze lub większe zaburzenia lub choroby.

Laska, która wie, że w każdej chwili może rzucić leczenie ludzi, bo ktoś jej będzie sporo płacił za pokazywanie ciała nie będzie się skupiać wystarczająco na swojej robocie. Zwłaszcza, gdy przyjdzie moment
  • Odpowiedz
nie chciałbym powierzać swojego zdrowia osobie niestabilnej psychicznie


@cword: Napisał facet podający się za kobietę na portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mandarex ty zdajesz sobie ze pasek na wykopie już dawno przestał spełniać rolę płci tylko wizualna? A że mi się podoba bardziej różowy bo się bardziej wyróżnia uważasz za coś złego to XD
  • Odpowiedz
I gdzie ja się podaje za kobietę?


@cword: Pasek pod avatarem informuje o zadeklarowanej płci. Każdy użytkownik który patrzy na twój avatar otrzymuje informację, że jesteś kobietą.

A że mi się podoba bardziej różowy bo się bardziej wyróżnia uważasz za coś złego to XD


Potrzebujesz się wyróżniać na portalu ze śmiesznymi obrazkami? Ktoś tutaj jest niestabilny psychicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 16
@cword fajnie tylko że nigdzie nie napisałeś wcześniej że problemem jest niestabilność psychiczna tylko problemem były zdjęcia więc nie odwracaj kota ogonem i lepiej sprawdź żarówkę w swojej latarni. To że ktoś lubi sobie robić nagie fotki bo lubi swoje ciało, swoją seksualność nie znaczy że jest niestabilny psychicznie. Jeżeli tutaj tak było to spoko lekarz powinien być stabilny i zdrowy tylko że to nie to ci przeszkadzało chwilę temu typie xD
  • Odpowiedz
@Miguelos: to tylko Twoja opinia, fakt jest taki że mogła to robić a ludzie weź godności człowieka wytrącający się w czyjes życie kierując się religijnymi normami nie mogli się z tym pogodzić, naród udających katolików małych ludzi
  • Odpowiedz
@conamirko aha nie no spoko jak ktoś lubi swoje ciało i seksualność to jest #!$%@?ą tak to działa w ciasnej głowie wykopka xd

Czy pani brała hajs za te zdjęcia, ruchała się za kasę? Bo to jest prostytucja jak już coś, nie seksi fotki na wykopie.
  • Odpowiedz
I ci reprezentacji tagu przegryw probujacy racjonalizowac i argumentowac swoje #!$%@?, ze za 20 lat lekarka bedzie inaczej leczyc bo sobie wrzucila zdjecie cyckow do neta xDDD
Najpierw Koń z Valony, zdjecia zapisane, a potem "a #!$%@? jej zycie za kare" xD
  • Odpowiedz